در گفت و گو با افکارنیوز مطرح شد؛

صداوسیما بهتر است به جای طفره رفتن از این موضوع اجازه این مناظره را بدهد و نگران نیز نباشد زیرا این مردم هستند که باید قضاوت کنند و خودشان بعد از مناظره می توانند بهترین قضاوت را درباره هر کدام از طرفین داشته باشند.

گروه سیاسی - حجت الاسلام روح الله حسینیان، عضو فراکسیون اصولگریان مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه احمدی نژاد برای برگزاری مناظره با روحانی به خبرنگار افکارنیوز گفت: وقتی عملکرد مسئولان سابق مورد خدشه قرار می گیرد و ابهام های در مورد فعالیت ها ی اقتصادی دولت و ریس دولت وقت ازسوی ریس جمهور انجام می شود که آقای احمدی نژاد می گوید آن ها را قبول ندارد لذا این حق مردم است که بدانند چه کسی درست می گوید.

به گزارش افکارنیوز ؛ وی اظهار داشت: قطعا حق مردم است به جای تحمل کردن فضا ی متشنج و نامید و احساس یاس کردن صحبت های دوطرف را بشنوند و بعد قضاوت کنند.

حسینیان بیان کرد: صداوسیما بهتر است به جای طفره رفتن از این موضوع اجازه این مناظره را بدهد و نگران نیز نباشد زیرا این مردم هستند که باید قضاوت کنند و خودشان بعد از مناظره می توانند بهترین قضاوت را درباره هر کدام از طرفین داشته باشند.

وی تاکید کرد: این مناظره می تواند بین آقای روحانی و احمدی نژاد باشد یا بین وزرا اقتصادی دو دولت و در هر سطحی که برگزار شود اما قطعا برای شفاف سازی افکار عمومی جامعه مفید تر از وضعیتی کنونی که همه چیز برای مردم پراز ابهام است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات