در چهلمین روز رحلت دبیرکل جبهه پیروان مطرح شد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مرحوم عسکراولادی یک سال قبل از رحلت، طی نامه ای نوشتند که ماهیت فتنه ۸۸ بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش افکارنیوز ، آیت الله سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری عصر امروز پنجشنبه در مراسم چهلمین روز ارتحال حبیب الله عسکراولادی دبیرکل فقید جبهه پیروان خط امام و رهبری که در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به ابعاد شخصیتی عسکراولادی تأکید کرد: وی هیچگاه از خط امام و رهبری زاویه نگرفت و همواره خط روشن تبعیت از ولایت فقیه را دنبال می کرد.

وی اضافه کرد: در این نوسانات که عده ای منافع شان در تبعیت از ولایت فقیه نبود و دچار ریزش شدند، مرحوم عسکراولادی با داشتن توانایی های بالا و قدرت تحلیل، کوچکترین زاویه ای با ولایت پیدا نکرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین تصریح کرد: اگر بخواهیم تابلویی برابر نسل امروز گذاشته تا آنها یک چهره انقلابی و پیرو ولایت فقیه را ببینند، می توانیم زندگی سیاسی عسکراولادی را به آنها نشان دهیم.

علم الهدی با اشاره به اظهارات حبیب الله عسکراولادی در ایام فتنه گفت: در آن روزها آقای عسکراولادی اظهارنظری در رابطه با کارگزاران فتنه کردند که متأسفانه مورد بی مهری دوستان قرار گرفتند، البته از طرف دیگر برخی جریان های ضدارزشی هم تلاش کردند این چهره را به نفع خود مصادره کنند.

وی اضافه کرد: در آن روزها برخی از دوستان اینچنین تصور کردند که این مرد بزرگوار (عسکراولادی) با مقام معظم رهبری در مقام تشخیص فتنه، دچار زاویه شده است در حالیکه در اصل ماجرا اینگونه نبود و آقای عسکراولادی همواره تلاش داشت ریزش ها را به دامن انقلاب بازگرداند.

علم الهدی با تأکید مجدد بر این نکته که حبیب الله عسکراولادی هیچ زاویه ای در تشخیص فتنه با مقام معظم رهبری نداشت، یادآور شد: در نامه ای که این مرحوم یک سال پیش از فوت شان نوشتند تأکید کردند که ماهیت فتنه ۸۸ بر کسی پوشیده نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات