محجوب

نماینده مردم تهران با بیان اینکه هیچ مدرکی مبنی بر دریافت کارت هدیه از سوی نمایندگان مجلس نهم وجود ندارد، گفت: آقای لاریجانی تأکید دارد که مرتضوی این لیست را به مجلس ارائه کند.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر با حضور در مراسم چهلم مرحوم عسکراولادی و در جمع خبرنگاران درباره تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: گزارش مجلس از تحقیق و تفحص سازمان تأمین اجتماعی کامل است و اراده مجلس بر پیگیری آن است.

محجوب با بیان اینکه مرتضوی باید خود را برای محاکمه در دادگاه آماده کند تا به دفاع از خود بپردازد، افزود: مجلس این گزارش را خوانده و آن را تصویب کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس با اعلام این خبر که ما هفته آینده با حضور مسئولان قضایی تشکیل جلسه خواهیم داد، گفت: ما درباره این پرونده با آنها صحبت خواهیم کرد.

وی در خصوص دریافت کارت هدیه از سوی برخی از نمایندگان گفت: هیچ مدرکی مبنی بر اینکه نمایندگان مجلس نهم کارت هدیه گرفته باشند وجود ندارد و ما اسم و مشخصاتی از آنها نداریم.

محجوب افزود: آقای مرتضوی هم در سه نوبتی که به مجلس آمد لیستی در این زمینه ارائه نداد اما در عین حال آقای لاریجانی تأکید دارد که این لیست به مجلس ارائه شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات