آقای روحانی باید بپذیرد آقای احمدی نژاد در برخی مسائل استاد کامل هستند و همه باید شاگردی ایشان را بکنند.

به گزارش افکارنیوز ، راستش از دیشب دارم برای سلامتی آقای احمدی نژاد دعا می کنم و دائم می گویم خدا خیرت بدهد مرد با آن کار هایی که می کردی! از دیروز که خبر استعفای نمایندگان را خواندم، با خودم گفتم اگر آقای روحانی نخواهد از احمدی نژاد چیز بیاموزد، کلاهش پس معرکه مجلس است. به نظرم الآن وقت آن است که آقای روحانی دست کم یک جلسه با احمدی نژاد بگذارد و از تجربیات ارزشمندش درباره چگونه رفتار کردن با مجلس، بویژه مجلس نهم، استفاده کند. آقای روحانی اگر ذره ای به روش آقای احمدی نژاد توجه می کرد، درمی یافت که نباید بودجه را سر وقت قانونی به مجلس بدهد. اگر روحانی مثل احمدی نژاد هفته ها صبر می کرد و بودجه را با تأخیر و در یک دفتر چهل برگ به مجلس می داد، این طوری نمایندگان محترم به فکر استعفا کردن نمی افتادند!


آقای روحانی باید بپذیرد آقای احمدی نژاد در برخی مسائل استاد کامل هستند و همه باید شاگردی ایشان را بکنند. مثلا الآن ممکن است آقای روحانی خیلی از دست نمایندگان ناراحت باشند یا هول کرده باشند و ذهن شان درگیر مخالفت های مجلس باشد، ولی اگر دیگران در شرایط آقای روحانی بودند، لابد می گفتند بگذارید آن قدر استعفا بکنند تا استعفادان شان بترکد!

به هر حال الآن دو پرونده در مجلس هست که خیلی مهم است؛ یکی پرونده کارت های هدیه سازمان تأمین اجتماعی و دیگری همین بودجه. پس بهتر است به جای این که صدای کارت های هدیه بیرون بیاید، صدای استقلال و غیرت و شجاعت و جسارت نمایندگان از مجلس به گوش برسد.

راستی می دانید برخی پرداخت هایی که به صورت کارت هدیه برای کمک به مردم محروم به نمایندگان داده شده، کدگذاری شده اند؟ آیا شما هم حدس می زنید یک نسخه کدگذاری نشده آن لیست یک جایی باشد؟ می دانید کجا؟ می دانید چه کسی ممکن نسخه کدگذاری شده را داشته باشد؟ آیا شما هم به همان چیزی فکر می کنید که من فکر می کنم؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات