مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت:

مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره دیدار هیات پارلمانی اروپایی با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: این دیدار ساعت ۱۰: ۳۰ امروز برگزار خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، رضا سلیمانی درباره دیدار هیات پارلمانی اروپایی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: در ادامه دیدارهای این هیات با مقامات کشورمان پیش از ظهر امروز و از ساعت ۱۰: ۳۰ هیات پارلمانی اروپا با آیت الله هاشمی رفسنجانی در دفتر ایشان دیدار خواهند کرد.

مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص زمان دقیق سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به استان کرمان نیز تصریح کرد: طبق برنامه اعلام شده ایشان بعد از ظهر فردا (سه شنبه) به کرمان سفر می کنند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اخبار مربوط به حواشی ایجاد شده درباره سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به کرمان مبنی بر تعطیلی دانشگاه آزاد این شهر برای عدم سخنرانی رئیس مجمع در آن صحت دارد یا خیر، گفت: ما انتظار داشتیم که این خبرسازی ها با اعلام سفر ایشان به کرمان آغاز شود که طبق پیش بینی ما چنین اخباری منتشر شد.

سلیمانی درباره دلایل انتشار این اخبار نیز ادامه داد: آنهایی که از سفرهای آقای هاشمی و استقبال های مردمی که از ایشان صورت می گیرد عصبانی هستند دست به انتشار چنین اخباری می زنند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه خاصی برای ادامه سفرهای استانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام وجود دارد یا خیر، عنوان کرد: سفرهایی که آقای هاشمی تاکنون داشته اند عمدتا موردی بوده و مثلا در سفر به کرمانشاه در مراسم سالگرد آیت الله اشرفی اصفهانی حضور یافتند و در سفر به کرمان در مراسم سالگرد حجت الاسلام هاشمیان امام جمعه رفسنجان حضور پیدا خواهند کرد بنابراین اگر موردی پیش بیاید ایشان به برخی استانها سفر می کنند.

مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد که برنامه منظم خاصی برای انجام سفرهای استانی از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی وجود ندارد و هر کدام از سفرهای ایشان توجیه خاص خود را داشته اند.

وی اضافه کرد: از طرفی سفر به کرمان، سفر به زادگاه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است که اتفاقا ایشان چند وقتی است به این استان سفر نکرده است. آقای هاشمی در سفر به کرمان به روستای خود سر می زنند و با همشهریان خود در کرمان و رفسنجان دیدار تازه خواهند کرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات