بذرپاش در نشست فعالان رسانه ای:

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: برخی همانند دوران قاجار می خواهند با مجلس برخورد کنند و انحلال مجلس از دوران قاجار به برخی ارث رسیده است.

به گزارش افکارنیوز ، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان امروز سه شنبه طی نشستی با جمعی از فعالان رسانه ای، با اشاره به تحرکات اخیر برخی افراد درباره انحلال مجلس توسط دولت، گفت: این صحبت ها بعضاً خواست قلبی افراد است که مدت ها در گلو فرو برده بودند و حال ناگهان از زبانشان خارج می شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در قاجاریه، انحلال مجالس با دستور دولت های وقت اتفاق می افتاد و حتی بالاتر از آن نماد دموکراسی کشور هم به توپ بسته می شد.

بذرپاش در همین زمینه یادآور شد: این روحیه از قاجار به بعضی از دوستدارانشان در زمان کنونی به ارث رسیده و از این حرف ها نباید تعجب کرد.

وی افزود: در دوره قاجار به اسم مردم و منافع مردم خیانت ها به کشور رفت و وطن فروشی ها اتفاق افتاد که تاریخ معاصر ما پر است از اینگونه رفتارها و فتنه گری ها که تحت نام منافع مردم بلاهایی بر سر مردم رفت و بخش ها و منافعی از این کشور تحویل بیگانگان شد.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: از قضا این خصلت هم به جماعت فتنه گر به ارث رسیده است که به نام مردم جفاها به مردم بردند و اگر به خودشان باشد استاد وطن فروشی مدرن می باشند.

بذرپاش در پایان تاکید کرد: تحریم هایی که به مردم ایران تحمیل شد که اصل آن ناشی از رفتار متوهمانه فتنه گران بود، نمونه ای از هنرمندی این جماعت است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات