رئیس فراکسیون رهروان ولایت در مجلس می گوید رسانه ها (ی زنجیره ای) درباره موضوع حصر دو تن از سران فتنه جنجال نکنند تا روحانی در سکوت موضوع رفع حصر را دنبال کند!

به گزارش افکارنیوز ، کاظم جلالی در مصاحبه با روزنامه زنجیره ای اعتماد و درباره رفع حصر گفت: بهتر است اجازه دهیم که این پرونده در سکوت و آرامش دنبال شود چون جنجال رسانه ای به خودی خود مسائل را پیچیده می کند. بالاخره شخص آقای روحانی مجرب و کاردان هستند.

ایشان قریب ۲۰ سال دبیر شورای عالی امنیت ملی بودند و خیلی از پرونده ها در قالب دبیرخانه مورد رسیدگی ایشان قرار گرفت.

وی می افزاید: من قبل تر هم اعلام کرده بودم دنبال جنجال سازی نروید این توصیه من به هر دو طرف است چه کسانی مخالف رفع حصر هستند و چه کسانی که به دنبال رفع آنند.

وی درباره اینکه پرونده مذکور در ابتدای دولت مورد توجه قرار گرفت ولی پس از مدتی با سکوت مواجه شد و آن سکوتی که شما می گویید پاسخ دریافت نکرد، می گوید: به این مسئله می توان این گونه نگاه کرد که آیا در این زمینه تندروی رسانه ای صورت نگرفت؟ شاید بهتر بود که در آن مقطع شرایط جدید پرونده رسانه ای نمی شد تا اینچنین جنجال آفرینی نکند و اجازه دهد پرونده در سکوت و آرامش بدون جنجال و واکنش تند ادامه پیدا کند.

این سوال خوبی است که بپرسیم چه شد این پرونده در عین تحرک دوباره و رسیدن به شورای عالی امنیت دوباره با وقفه روبه رو شد. (خبرنگار: رسیدگی به پرونده حصر یکی از شعارهای انتخاباتی روحانی بود و اگر این شعار محقق نشود… ) مگر مردم آقای روحانی را انتخاب نکردند؟ مگر به او در تحقق شعارهای مطلوب خودشان اعتماد نکردند؟ خب، ما باید به ایشان در ادامه مسیر و راه اعتماد کنیم.

متأسفانه رئیس فراکسیون «رهروان ولایت» در این اظهارات هیچ اشاره ای به خیانت های بی سابقه سران فتنه در بردن کشور به لبه پرتگاه و زمینه سازی برای جولان گروهک ها و سرویس های جاسوسی بیگانه در زمینه ایجاد آشوب نکرده است؛ انگار که یک سوءتفاهم عاطفی پیش آمده و باید مشمول مرور زمان شود!

از سوی دیگر تاکید بر این واقعیت ضروری است که مسئله ایجاد محدودیت برای موسوی و کروبی به آخرین خیانت این دو نفر در ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ که خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی و آمریکا بود، برمی گردد. در واقع آخرین بار در این تاریخ بود که موسوی و کروبی با مشورت برخی مشاوران خود که اکنون فراری اند - و برخی داخل کشورند- به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس، فراخوان راهپیمایی داده و فتنه گران را دعوت به اغتشاش خیابانی کردند، با این توهم که فتنه نیمه جان را احیا کنند! در این باره نظر دکتر روحانی جالب توجه است.

وی هم در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا و هم در جلسه مجلس خبرگان تصریح کردند «در روز ۲۵ بهمن عده معدودی به بهانه حمایت از مردم مصر و تونس به خیابان ها آمدند که اتفاقا در شعارهای آنها حمایتی از مردم مصر و تونس به چشم نمی خورد و متاسفانه با شعارهای ضد انقلابی، موجبات خوشحالی و بهره برداری آمریکا، رژیم صهیونیستی و ضد انقلاب را فراهم آوردند و موجب ناراحتی قاطبه مردم شریف ایران شدند.

در واقع این حرکت ضد اسلامی و ضد ملی، از یک سو می خواست فریاد قاطعانه ملت ایران در روز ۲۲ بهمن را تحت الشعاع قرار دهد و از سوی دیگر وسیله ای برای انحراف افکار مردم منطقه از دشمنان اصلی یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی و شکست اخیر آنان گردد.

در حالی که مردم در روز ۲۲ بهمن به شکلی کاملا با شکوه حمایت خود را از حرکت های آزادی خواهانه در منطقه اعلام کرده بودند، اقدامات نابخردانه و فتنه گرانه صورت گرفته در روز ۲۵ بهمن تنها به نفع استکبار و ضد انقلاب بود… قوه قضاییه باید براساس وظایف ذاتی خود نسبت به این حرکت ضدانقلابی اقدام نماید. »

بانیان و سران این خیانت بزرگ همان معرکه چینان فتنه روز قدس ۸۸ و شعار کذایی نه غزه نه لبنان - هنوز آن گونه که آقای روحانی می گوید مورد برخورد قوه قضائیه قرار نگرفته اند، حال آن که تحرکات آنان از خرداد ۸۸ تا بهمن ۸۹، رفتار یاغی گرانه و افساد فی الارض است.

یعنی آقای جلالی می فرمایند رئیس جمهور محترم هم فتنه گران را ضد انقلابی که با رفتارهای خود موجبات بهره داری آمریکا و اسرائیل را فراهم کردند می دانند و هم با رفع محدودیت های آنها می خواهند آن فتنه انگیزی ها بازسازی شود؛ یا نکند سران فتنه پیام «غلط کردیم» فرستاده اند و مردم بی خبرند؟ !

عذرخواهی از مردم حداقل وظیفه سران فتنه است که البته از جنایت های آنان چیزی نمی کاهد. این منطق قرآنی است که فتنه از قتل شدیدتر و بزرگ تر است. در حقیقت آقای روحانی حتی اگر هم می خواست، مجاز نبود فعالیت دوباره سران فتنه را تسهیل کند و از این جهت کوتاهی مسئولان ذی ربط وزارت ارشاد در قبال تحرک برخی نشریات زنجیره ای برای از انزوا در آوردن برخی از سران فتنه (نظیر خاتمی) نیز غیرقانونی و مستوجب مواخذه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات