با حضور لاریجانی در جلسه رهروان ولایت تاکید شد؛

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: در جلسه صبح امروز (یکشنبه) شورای مرکزی این فراکسیون بروجردی و جلالی ضمن توضیح در مورد سفر هیأت پارلمانی اروپا به تهران تاکید کردند که اتفاقات رخ داده در سفارت یونان در برنامه هماهنگ شده بین مجلس و وزارت خارجه با این هیات نبوده است.

به گزارش افکارنیوز ، نعیمی رز در توضیح جزئیات جلسه صبح امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: در جلسه امروز بروجردی و جلالی توضیحات مفصلی در مورد سفر هیأت پارلمانی اروپا به تهران به اعضای فراکسیون ارائه کردند.

وی افزود: توضیحات ناظر بر این موضوع بود که آنچه در سفارت یونان در جریان سفر این هیات گذشته است، در برنامه ای هماهنگ شده بین مجلس و وزارت خارجه با هیأت پارلمانی اروپایی انجام نشده است.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد: آنچه در سفارت یونان اتفاق افتاده اقدامی خلاف عرف بین الملل و حرکت ناپسندانه هیأت پارلمانی اروپایی بوده است.

نعیمی رز همچنین با بیان اینکه در جلسه شورای مرکزی به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اشاره شد، گفت: در این جلسه بر این موضوع تاکید شد که دولت و مجلس باید همکاری جدی برای حل مشکلات اقتصادی مردم را در دستور کار قرار دهند.

به گفته وی در این جلسه موضوع بودجه ۹۳ نیز مطرح شد و مقرر گردید که کمیسیون تلفیق کار جدی در خصوص بررسی این لایحه انجام دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین موضوع برگزاری کنفرانس ژنو ۲ را از دیگر موارد مطرح شده در فراکسیون رهروان ولایت عنوان و اظهار کرد: در این جلسه به موضوع عدم دعوت جمهوری اسلامی در کنفرانس ژنو ۲ اشاره شد که به باور اعضا پیام دعوت نشدن در این کنفرانس استمرار وضعیت موجود و حضور تروریست ها و آدم کشی ها در داخل سوریه است. البته جمهوری اسلامی نیازی به حضور در کنفرانس ژنو ۲ ندارد.

وی گفت: بی تردید حل بحران سوریه و تن دادن همگان به اراده مردم این کشور برای برون رفت از وضعیت موجود راه حل اساسی است.

نعیمی رز در پایان خاطر نشان کرد که در جلسه شورای مرکزی اصولگرایان رهروان ولایت علی لاریجانی و محمدرضا باهنر رئیس و نایب رئیس مجلس نیز حضور داشتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات