میرتاج الدینی در جمع خبرنگاران:

حجت الاسلام میرتاج الدینی از انتصاب خود به عنوان معاون پارلمانی صدا و سیما خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی در جمع خبرنگاران از انتصاب خود به عنوان معاون پارلمانی سازمان صدا و سیما خبر داد و اظهار داشت: تلاش من به عنوان معاون پارلمانی صدا و سیما این خواهد بود که با تجربه ای که از گذشته داریم بتوانیم از ظرفیت های مجلس به خوبی استفاده کنیم و یکی از آنها نیز گسترش حضور نمایندگان مجلس در برنامه های مختلف صدا و سیما است.

وی با اشاره به پیگیری بحث بودجه سازمان صدا و سیما افزود: نیاز سازمان به بودجه دو برابر مبلغی است که هم اکنون در بودجه امسال برای این سازمان تعیین شده است و البته دوستان ما در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری بر این مسئله آگاهند.

معاون پارلمانی سازمان صدا و سیما در ادامه با اشاره به بودجه این سازمان در سال ۹۳ خاطرنشان کرد: بودجه هزینه ای سازمان صدا و سیما ۸۷۲ میلیارد تومان تعیین شده که البته نسبت به افزایش بودجه سازمان هایی همچون میراث فرهنگی و گردشگری کم است.

وی افزود: بودجه عمرانی سازمان صدا و سیما در حدود ۹۵ میلیارد تومان تعیین شده که نسبت به سال گذشته کاهش دارد و ما امیدواریم بتوانیم بحث های مورد نظر نمایندگان درباره بحث هایی همچون استقرار پخش دیجیتالی از فرستنده های سازمان صدا و سیما در شهرستان ها را اجرایی کنیم.

در ادامه حجت الاسلام میرتاج الدینی در پاسخ به سؤالی در خصوص پیشنهاد مناظره احمدی نژاد به روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران گفت: این پیشنهادی بود که از طرف احمدی نژاد مطرح شد و البته از طرف مقابل مورد تائید قرار نگرفت و خب مسئله تمام شد.

وی درباره بحث محاکمه احمدی نژاد در دادگاه تصریح کرد: مواردی که در این باره همچون بحث اساسنامه وزارت نفت و یا وزارت ورزش که هم اکنون موضوعی تمام شده است و اینکه یک رئیس قوه را به خاطر آن دوباره به دادگاه بکشند، چندان درست نیست.

میرتاج الدینی افزود: آن هم اینکه بدون دفاع دولت سابق در صحن مطرح و از سوی مجلس به دادگاه ارجاع شود.

وی در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد گزارش ۱۰۰ روزه رئیس جمهور چیست، ادامه داد: گزارش ۱۰۰ روزه رئیس جمهور و اینکه تنها به نقد عملکرد دولت سابق پرداخته شود نکته مطلوبی نیست.

معاون پارلمانی رئیس جمهور سابق ادامه داد: البته اگر هم احمدی نژاد این کار را کرده بود من به آن انتقاد داشتم اما وی همیشه بر این نکته تأکید می کرد که ما کارهایی که از سال ۸۴ به بعد صورت گرفته را ذکر می کنیم.

همچنین میرتاج الدینی در ادامه درباره نقل قول برخی اصلاح طلبان در مورد اینکه احمدی نژاد تمام شده است، گفت: احمدی نژاد هیچ گاه تمام نمی شود، چراکه احمدی نژاد یک پدیده، سرباز و خادم نظام است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات