بنر ۹ دی از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج مستضعفین برای نصب در سطح شهر منتشر شد.

به گزارش افکارنیوز ، معاونت فرهنگی اجتماعی بسیج مستضعفین بنر ۹ دی را با ابعاد ۸ در ۴ متر برای استفاده در تابلوهای شهری منتشر کرد.گفتنی است، رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت ۹ دی فرمودند: " در قضیه ی ۹ دی سال ۸۸ یک نکته اساسی است و آن نکته برمیگردد به هویت انقلاب و ماهیت انقلاب.

یعنی همان روحی که حاکم بود بر اصل انقلاب ما و آن حضور عظیمِ بی نظیرِ تاریخی در سال ۵۷، همان روح در ماجرای ۹ دی نشان داده شد؛ کمااینکه در قضایای گوناگونِ دیگر هم نشان داده شده، لیکن در ۹ دی به شکل بارزی نشان داده شد؛ به طوری که جای انکار و تردید و تأمل برای هیچ کس از بدخواهان و دوستان و دشمنان و دیگران باقی نگذارد. آن روح چه بود؟

روح دیانتِ حاکم بر دلهای مردم بود. پس اینجا ما دو تا عنصر در کنار هم داریم: یک عنصر، عنصر مردم است؛ که مردم در هر کشوری، در هر جامعه ای، اگر چنانچه همت کنند، بصیرت به خرج بدهند، عمل کنند و وارد میدان بشوند، میتوانند همه ی مشکلات را حل کنند. یعنی بزرگترین کوه ها در مقابل حضور مردم از بین میرود؛ میتوانند کوه های بزرگ را جابه جا کنند. این یک حقیقت آشکاری است که بسیاری از تحلیلگران اجتماعی در کشورهای اسلامی و دیگر کشورها آن را درست لمس نکردند، درک نکردند؛ ما این را لمس کردیم. هنر بزرگ امام بزرگوار ما هم همین بود. "
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات