حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری در کتاب خاطرات خود به نقل خاطره ای درباره آیت الله منتظری پرداخته است.

به گزارش افکارنیوز ، ناطق نوری می نویسد: «روزی در زمانی که وزیر کشور بودم، با رئیس شهربانی و تعدادی از مسئولان امنیتی به منزل آقای منتظری در قم رفتیم. وقتی خواستم وارد شوم فردی آمد که مرا بازرسی بدنی کند. او را رد کردم و به داخل حیاط حسینیه رفتم. یک در هم از حیاط به اندرون باز می شد. نزدیک در که رسیدم، دیدم شیخی از داخل، با ابرو به محافظین اشاره کرد که فلانی را بگردید. حالا من، وزیر کشور، یعنی مسئول امنیت کشور بودم، اما وقتی دیدم که او با ابرو اشاره کرد، شخصی هم جلو آمد تا مرا بازدید کند، او را کنار زدم و با عصبانیت و تندی، دفتر ایشان را ترک کردم.

در آن لحظه، آقای منتظری داخل اطاق نشسته بود و مرا می دید. به عنوان اعتراض برگشتم و با ایشان هم ملاقات نکردم و هر چه در حیاط سعی کردند که مرا برگردانند، قبول نکردم و گفتم یک مشت عمله را این جا جمع کردید و از این حرف ها.

بنا بود پس از این ملاقات به ملاقات آقای مشکینی بروم. با این برخورد، آن قدر عصبانی شدم که مستقیم به تهران بازگشتم. پیش آقای هاشمی رفتم و گفتم: این چه مسخره بازی است؟ ! یک مشت آدم های عجیب و غریبی را جمع کردند، باید شأن افراد رعایت شود. آقای هاشمی به آقای منتظری زنگ زد و به این برخوردها اعتراض کرد. البته آقای منتظری عذرخواهی کرد و بار دیگری که رفتم، ما را آشتی دادند و او عذرخواهی کرد.

او در یک سخنرانی - که نیروی هوایی نزد ایشان رفته بود - به عنوان عذرخواهی همین موضوع را گفته بود. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات