پاسخ فیس بوکی میلیاردر به نمایندگان مجلس؛

از اینکه زحمتهای کشیده شده من در شرایط سخت کشور در عرض سه سال نزد شما به جورثومه فساد تبدیل شده و من را انقدر مفسد می دانید که همه با هم دست به دست داده اید تا این فساد ایجاد شده را تمیز دهید باید بگویم واقعا شرمنده خودم و شما برادرانم شدم.

گروه سیاسی – پس از آنکه ۱۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای حجت السلام حسن روحانی، آیت الله صادق آملی لاریجانی و علی لاریجانی نوشتند: بر اساس اطلاعات موثق موجود، دلایل کافی برای تعقیب این فرد ( بابک زنجانی ) به اتهام فساد و افساد در دست است، چرا شما مسوولان محترم سه قوه که به امر رهبری خبیر در این مبارزه مسوولیت دارید، تحرکِ درخور به خرج نمی دهید؟ تعلل در برخورد با جرثومه های فساد به شیوع ببش تر آن منجر می شود.

به گزارش افکارنیوز ؛ شامگاه سه شنبه بابک زنجانی در صفحه فیس بوک منتصب به خود نوشته است:
حسین نجابت، احمد توکلی، غلامرضا مصباحی مقدم، اسماعیل کوثری، محمدرضا آشتیانی، احمد امیرآبادی، حسین ذوالانوار، الیاس نادران، محمد دهقان، مفید کیایی نژاد، احمد سالک، علیرضا سلیمی

از اینکه زحمتهای کشیده شده من در شرایط سخت کشور در عرض سه سال نزد شما به جورثومه فساد تبدیل شده و من را انقدر مفسد می دانید که همه با هم دست به دست داده اید تا این فساد ایجاد شده را تمیز دهید باید بگویم واقعا شرمنده خودم و شما برادرانم شدم.

شرمنده خودم هستم که تمام زندگی و آبرو و زحماتم را برای آبادی کشورم و خط ولایتم بکار بردم و امروز جورثومه فسادم و شرمنده شما که باعث شدم با قصاص قبل از جنایت اخرتتان را به دنیایتان بفروشید
من هیچ حرفی برای جرمهایی که زدید ندارم چون سابقه شما برادران انقدر زیاد و مقدس است که اجازه هیچ پاسخی را به خود نخواهم داد حتما تجربه شما و علم غیب شما از هر محکمه ای بالا تر است
در زمان جنگ که من و امثال من در پناهگا ها استراحت می کردیم شما عزیزان شجاعانه در برابر ظلم و ستم و تجاوز بیگانگان از جانتان گذشتید و ایستادید ایا واقعا تمام کارهای شما عزیزان بدون اشتباه بوده؟ ایا در زمان مشکل کسی بود به شما جورثومه فساد خطاب کند؟ و دست به دامان قوای سه گانه شود؟ خیر نبود چون نتیجه راه من و شما در انت ها به خط ولایت رسیدن است و فقط تفاوت من با شما یک کاتالیزور است ان که شما با یک گروه و حزب به نتیجه نهایی ولایت می رسید ولی من بدون حزب و گروه به ولایتم اعتقاد دارم و زندگیم را فدا می کنم.

امروز تلاش های من آزاردهنده شده ولی چون یکبار من را ندیده اید وحتی نمی دانید چه کرده ام قضاوت سالمی نکردید با عرض معذرت حتی شما نمی دانید من بابت این زحماتی که کشیده ام ایا پرونده قضایی دارم یا خیر و دست به دامان دستگاه ها شده اید در صورتی که اگر یکبار از خودم می خواستید با کمال میل و افتخار با مدرک و دلیل نشان می دادم جورثومه نیستم و یک قهرمان بودم.

آنقدر دستگاه های نظارتی در کشور فعالند که بعید است کسی در این حجم کاری فساد کند و همه نگاه کنند محض اطلاع در خصوص موضوع نفت پرونده در شعبه شش ماه هاست در حال بررسی است در خصوص ثروتم همان شعبه در حال بررسی پولشویی است و در خصوص تامین اجتماعی شعبه ١۵ مشغول تحقیق است در خصوص ریزش ملک ایران زمین دادسرای ناحیه ٢ به سرعت در حال بررسی است همزمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات و دستگاههای نظارتی هم بدون هیچ توقفی تا کنون صد ها برگه و مدرک دریافت کرده اند تنها قوه ای که از ما چیزی و تفحصی نکرده قوه شما ١٢ نماینده محترم است که آن را هم هر زمان صلاح بدانید خدمتگزاری خواهم کرد.

در هر صورت من کار کرده ام شاید اشتباهی در کار من دیده شود ولی حتما خطا نکرده ام و کسی با این حجم کار احتمال اشتباهش هست ولی یاد آور می شوم من هم مثل شما از جان و مالم گذشته ام و برای خدمت به کشور کار کرده ام و چیزی برای از دست دادن ندارم.

در هر صورت سرباز کوچک جسور ولایتم نه جورثومه فساد
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات