پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای عکس منتشر نشده ای را از مرحوم پرورش با رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

به گزارش افکارنیوز ، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت در گذشت سید اکبر پرورش عکس دیدار اعضای تحریریه روزنامه رسالت با رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۶۵ را منتشر کرد.این سایت ذیل این عکس نوشته است، چند ماه بعد از آغاز انتشار روزنامه ی رسالت در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۶۵ بنده به همراه جمعی از اعضای تحریریه ی روزنامه به حضور حضرت آیت الله خامنه ای -که در آن مقطع رئیس جمهور بودند- رسیدیم.

در آن دیدار مرحوم استاد پرورش به عنوان سردبیر روزنامه و مرحوم استاد عسگراولادی و جناب آقای نبوی هم حضور داشتند. این اولین دیدار مجموعه ی روزنامه ی رسالت بود که به همین دلیل از ایشان خواستیم رهنمودهایی برای آغاز فعالیتمان بفرمایند. ایشان هم نکات مهمی در خصوص شیوه ی نگارش، تحلیل و ارتباط با مخاطبان بیان فرمودند. از جمله نکات ایشان این بود که شما را با بهانه و بی بهانه می کوبند، شما سعی کنید که بهانه به دست رقبا ندهید.

مرحوم آقای پرورش البته دیدارهای متعددی با رهبر انقلاب داشته است. دیدارهای خصوصی و دونفره ی ایشان با رهبر انقلاب عمدتاً درباره ی دقت های عرفانی از آیات قرآن و روایات بود و آقای پرورش این مطالب را با حضرت آیت الله خامنه ای در میان می گذاشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات