وزیر بهداشت دولت نهم با بازخوانی برخی وقایع سال ۸۸ گفت: منافقان در جایگاه مشاور و مدیر اجرایی و… به ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداها نفوذ و در ایجاد فتنه نقش آفرینی کردند.

به گزارش افکارنیوز ، از شیراز کامران باقری لنکرانی عصر امروز در همایش یک هزار و ۲۰۰ نفری بسیجیان ادارات، محلات، دانش آموز و فرهنگی سپاه ناحیه ثارالله شیراز اظهار داشت: افرادی که تفکر سکولار دارند با معرفت دینی مخالفت نمی کنند بلکه با دینداری در ابعاد اثرگذار اجتماعی مخالفت دارند.

وی با اشاره به صف بندی مخالفان دین سیاسی در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی، افزود: این افراد جرات نمی کنند مخالفت خود با تفکر دینی را در حوزه اخلاقیات بروز دهند چرا که می دانند مردم در این عرصه حساسیت دارند.

لنکرانی با اشاره به سالروز گرامیداشت حماسه ۹ دی، ادامه داد: واقعیت این است که فتنه ۸۸ مقابل طرفداران دو کاندیدا نبود بلکه حاصل برنامه ریزی چند ساله دشمن برای ضربه زدن به تفکر دینی این نظام بود.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: در جریان فتنه نقش هدایت های مقام معظم رهبری بسیار بارز بود چنانکه ایشان از همان ابتدا به نقشه های شوم دشمن پی بردند و با فراخواندن برای رفع شبهات و بازشماری آرا نقاب را از چهره فتنه گران برکشیدند.

وی تصریح کرد: در همان ایام فردی که مدعی تقلب در انتخابات بود خود اذعان کرد که دولت در به میدان آوردن اقشار ضعیف جامعه توفیق داشته چراکه سفرهای استانی و طرح های اقتصادی دولت بر همین اقشار متمرکز بود.

لنکرانی با اشاره به حمایت های کشورهای حاشیه خلیج فارس از منافقان در ایام فتنه، بیان کرد: در همان ایام انتخابات سال ۸۸ به درخواست دولتمردان آمریکا بروزرسانی توئیتر به تاخیر افتاد تا در انتقال پیام های فتنه گران اخلال ایجاد نشود.

وی ابراز داشت: منافقان در جایگاه مشاور و مدیر اجرایی و… به ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداها نفوذ و در ایجاد فتنه نقش آفرینی کردند.

لنکرانی با اشاره به دفاع سرکرده منافقان خلق از میرحسین موسوی تصریح کرد: برخی نیروهای خودی تا مدتی از شروع فتنه گمان می کردند می توانند با فتنه گران جلسه گذاشته و آنان را اقناع کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم پس از وقایع عاشورا خطر را احساس کردند و بدون اینکه هیچ ارگانی متولی و هماهنگ کننده باشد در ۹ دی به میدان آمدند و بساط فتنه را جمع کردند.

رئیس مرکز تحقیقات سلامت استان فارس ادامه داد: در ۹ دی محور شعارها حمایت از ولایت فقیه بود و تمام علما، مراجع، دانشگاهیان، اصناف و بازاریان و حتی برخی طرفداران سایر کاندیداها در دفاع از اصل نظام احساس تکلیف کردند.

لنکرانی در این مراسم همچنین گفت: فتنه گران فرصتی را که از حضور میلیونی مردم در انتخابات به وجود آمده بود به تهدید بدل کردند و تا چند ماه کشور را دچار آشوب و بحران ساختند و حصر خانگی در برابر ضربه ای که به منافع ملی و خون شهدا زده اند ناچیز است.

برخی مدافعان تحریم مدعی اعتدال شده اند

وی در ادامه با بیان اینکه پیام انتخابات ۹۲ حمایت از نظام بود، گفت: بر خلاف خواست سران فتنه که تحریم انتخابات را تبلیغ می کردند مردم با حضور حداکثری وفاداری خود به آرمان های نظام را نشان دادند.

لنکرانی با بیان اینکه اگر ۹ دی نبود سرنوشتی مشابه سوریه در انتظار کشور بود، تصریح کرد: دشمن طوری فتنه را طراحی کرده بود که یا نظام را ساقط کند و یا اینکه جنگ داخلی به راه بیاندازد.

وی با تاکید بر اینکه دولت جدید باید خود را وامدار محرومان و بسیجیان بداند، ابراز داشت: آنان که در فتنه ۸۸ ساکت بودند و به زمین چسبیدند و در همراهی مردم به میدان نیامدند تا به آخر روسیاهی را همراه خود خواهند داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات