یوسفیان ملا

نماینده مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: از بررسی موضوع تحریم در برنامه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تا یک ماه خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به دستور رئیس جمهور برای مبارزه با ویژه خواران تحریم ها گفت: امیدوارم این دستور آقای رئیس جمهور بتواند مسیر جدیدی را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی باز کند و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز به عنوان یک جبهه پیشرو در این مسیر ایفای نقش کند.

وی افزود: من تصور می کنم که طی یک ماه آینده ما شاهد در دستور کار قرار گرفتن این موضوع در ستاد فوق باشیم.

نماینده مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مبارزه با مفاسد یک عزم ملی است و ما باید علاوه بر مجازات مفسدین برای جلوگیری از تکرار موارد مشابه نیز تدابیری بیندیشیم.

یوسفیان ملا گفت: بحث بابک زنجانی و سواستفاده های وی نیز مسئله ای است که باید در ستاد مفاسد اقتصادی مورد بررسی قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: هر کسی حتی موازین شرعی را نیز در معاملات رعایت نکرده باشد نمی تواند به اندازه وی و در چنین سنی ثروت انباشته کند.

نماینده مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: از این رو فکر می کنم که در دستور کار قرار گرفتن در چنین مسئله ای در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بسیار ضروری است و اگر این کار صورت نگیرد من به شخصه استعفا خواهم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات