دبیرکل جبهه پایداری:

دبیرکل جبهه پایداری گفت: در ماجرای فتنه ۸۸ و خطبه به یادماندنی مقام معظم رهبری بعد از انتخابات، خیلی ها نخواستند، بشنوند و بیانیه پشت بیانیه صادر شد.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی یکشنبه شب در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا کرمان اظهار داشت: زمانی دشمنان ما را به تروریسم، نقض حقوق بشر و خشونت متهم می کردند و می گفتند، دین موجب جنگ است، اما تشکیل بزرگ ترین اجتماع صلح در کربلا همزمان با اربعین حسینی و حضور ۲۵ میلیون مسلمان شیعه از کشورهای مختلف در کنار هم نشان داد، دین موجب وحدت، صلح و امنیت است.

دبیرکل جبهه پایداری ابراز داشت: جنگ ها در دنیا ناشی از حب نفس و دین اسلام دین صلح و محبت و مودت است و اجتماع بزرگ صلح در کربلا بیانگر این واقعیت است.

وی این اجتماع بزرگ را مقدمه ای برای ظهور امام زمان (عج) دانست و خاطرنشان کرد: یکی از مسلّمات ظهور ندای امام عصر (عج) است که خود را با عنوان «الا یا اهل العالم ان جدی الحسین قتلوه عطشانا، بیدار باشید، ای اهل عالم که جد من حسین را تشنه کام کشتند» معرفی و منتسب به امام حسین (ع) می کند.

آقاتهرانی تاکید کرد: انقلابی را که با خون شهدا به ثمر نشسته است با پیروی از ولایت و حرکت در مسیر ایشان سرپا نگه داریم و مواظب باشیم که بازی نخوریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: هر چیز با ارزشی بدل دارد و حتی برای عرفان که انسان را به خدا می رساند نیز بدل عرفان های کاذب را می سازند و در مقابل اسلام ناب محمدی (ص) اسلام آمریکایی را طراحی می کنند تا به این وسیله آب را گل آلود، هوا را مه گرفته و جاده را نامعلوم جلوه دهند و خطر را جدی کنند.

وی به تاریخ صدر اسلام اشاره کرد و گفت: برخی از کسانی که بهترین مبارزان زمان پیامبر اسلام (ص) ، نماز شب خوان، مجاهد و شجاع بودند، بعد از ایشان با مه آلود شدن هوا، جهنمی شدند و علی را تنها گذاشته و حضرت زهرا (س) را به شهادت رساندند.

آقاتهرانی این رفتارها را نشانه بی بصیرتی و در نتیجه غلبه دشمن برشمرد و افزود: فتنه پی درپی می آید بترسید از اینکه دچار غفلت شوید.

وی تصریح کرد: در فتنه ها ریزش ها پیدا می شود و گاهی با حضور امام، عده ای راه را گم می کنند و کسانی که تا دیروز مطیع به نظر می آمدند به گمراهی می روند.

آقاتهرانی لازمه گرفتار نشدن در فتنه را گوش دادن به پیام ولایت عنوان و خاطرنشان کرد: در کربلا امام حسین (ع) بهترین مبلّغ اسلام بود، اما کوفیانی که آمده بودند، برای شنیدن نیامده بودند و نخواستند، صدای امام را بشنوند.

وی افزود: در شام و در مجلس یزید عده ای برای شنیدن آمده بودند و هنگامی که امام سجاد (ع) با سخنان خود افشاگری کرد، یزید احساس خطر کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: در ماجرای فتنه ۸۸ و خطبه به یادماندنی مقام معظم رهبری بعد از انتخابات، خیلی ها نخواستند بشنوند و بیانیه پشت بیانیه صادر شد.

وی گفت: از خدا بخواهیم که چشم بینا، گوش شنوا و دل فهیم داشته باشیم و الا امام هم کاری برای ما نمی تواند، بکند.

دبیرکل جبهه پایداری افزود: در دوران غیبت ولی عصر (عج) ، ولی فقیه حجت است و همه چیز را باید با تراز ولی فقیه بسنجیم همانگونه که مومنان را با میزان علی (ع) می سنجند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات