معاون اول رئیس جمهور در دولت دهم گفت: احمدی نژاد در مورد توهین ها و تهمت ها نسبت به دولت دهم سکوت کرده اما گاهی آنقدر القای شبهه می کنند که خانواده و اطرافیان هم از ما در این زمینه سئوال می کنند.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا رحیمی در حاشیه مراسم ختم استاد پرورش، پیرامون ویژگی های شخصیتی استاد پرورش اظهار کرد: من قبلاً هم گفته بودم که ما امسال ۲ نفر از بهترین بزرگان خود را از دست دادیم زیرا عسگر اولادی و پرورش از بزرگان ما به شمار می رفتند.

وی افزود: بنده وقت زیادی را خدمت این آقایان در هیئت رئیسه مجلس و مجالس گوناگون صرف کردم، باید بگویم که این افراد نظیر ندارند و من نظیر آنها را ندیدم چراکه افراد متدین زیاد هستند اما افرادی که جمیع جهات را داشته باشند، بسیار اندک هستند.

معاون اول رئیس جمهور در دولت دهم با بیان اینکه عسگراولادی ادب زیادی داشت، تصریح کرد: استاد پرورش نیز در هر قدمی و مجلس و محفلی نکته ای به زمین می آورد، ایشان در همه شرایط و در هر حالی دین را مد نظر قرار می داد بنابراین ما امروز آمده ایم و آن روزها را در گوشمان تکرار کنیم و از خدا بخواهیم مانند اینها را برای ما بیاورد.

وی پیرامون انتقاداتی که در ماه های گذشته نسبت به به دولت دهم صورت گرفته است، افزود: در این فرصت کوتاه پاسخ این سئوال نیست اما من در چند جمله کوتاه، پاسخ می دهم، ما الان در این مجلسی که بودیم، آقای ناطق نوری از مظلومیت امام علی (ع) صحبت کرد که در یک دوره طولانی از تاریخ مظلوم واقع شد.

رحیمی تصریح کرد: باید بگویم که خداوند همه این چیزها را می بیند و همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند، عالم در محضر خداست و خداوند بر همه ذرات هستی تسلط دارد و همه تهمت ها غیبت ها، دروغ ها و سایر مسائل را می بیند.

وی افزود: به نظر من این حرف ها برای ضایع کردن یک سلسله از خدمت گذاران است، این نخستین بار نیست و قبلا هم تکرار شده اما ما سکوت کرده ایم و احمدی نژاد نیز درباره این مسائل سکوت کرده زیرا معتقد هستیم که خداوند می بیند.

رحیمی تصریح کرد: البته گاهی آنقدر القای شبهه می کنند که اطرافیان آدم و خانواده هم در این زمینه از ما سئوال می کنند، اما من با امید و اعتقاد عنوان می کنم که خداوند همه را جبران می کند، مگر در مورد من کم گفته اند، باز هم می گویم که خداوند همه چیز را می بیند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات