سیاسی> نیروهای مسلح سرلشکر فیروزآبادی:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: فتنه سال ۱۳۸۸ از پیش طراحی شده بود و جهت گیری فتنه گران هم جهت گیری حذف انقلاب اسلامی، نهضت امام (ره) و فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) بود.

به گزارش افکارنیوز ، سرلشگر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش سیاستگذاری نیروهای مسلح که با حضور مقامات و فرماندهان عالیرتبه نظامی کشور برگزارش شد ضمن تسلیت ایام وفات حضرت نبی اکرم محمد مصطفی (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) ، گفت: جریان مقابله با انقلاب اسلامی که از بدو پیروزی این انقلاب از ترکیب سلطنت طلبان، چپی ها، منافقین و افراد خوش گذران، فئودال ها، سرمایه داران و همه عوامل ضدانقلاب و امام (ره) تشکیل شده بود، در طی سال های اول انقلاب تلاش های گوناگون کرد و هر کسی با یک پرچمی، روزنامه ای و حزبی در این جهت تلاش می کردند.

وی افزود: وقتی که جنگ آغاز شد در ابتدا مسیرشان را کمی تغییر دادند بعد که دیدند چهره خائنانه شان آشکار می شود، پنهان شدند. اول به حمایت جنگ شعار دادند بعدش هم پنهان شدند. علیه جنگ پنهانی کار کردند، منافقین هم که رفتند به صدام پیوستند علیه جنگ و انقلاب و عده ای هم به خارج از کشور فرار کردند و از آنجا علیه انقلاب اسلامی و جنگ فعالیت کردند.

عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: انقلاب اسلامی تداوم، رشد و کمال پیدا کرد، ولایت الهی در کشور تداوم یافت و زمان رهبری امام خامنه ای عزیز این تداوم شدت پیدا کرد.

وی ادامه داد: مخالفین در ابتدا فکر می کردند که قادر هستند با اجماع سیاسی نظام را در دست بگیرند و مدتی هم در جبهه های گوناگون تلاش کردند اما دیدند که به خاطر ماهیت وجودی و درکشان از جامعه و مواضع شان، مردم آنها را قبول نمی کنند، بنابراین شروع به مطالعه راهبردی و تهیه طرح برای انحراف انقلاب کردند.

فیروزآبادی تصریج کرد: این طرح توسط افرادی طراحی و روی آن کار شد و افرادشان را بوجود آوردند که این جریان ضمن قبول امام و رهبری می خواست تا انقلاب را از محتوا خالی کند و در واقع انقلاب را به تحلیل ببرند که این هم بین خودشان اختلاف افتاد و نسبت به حرکتشان آگاه شدند.

وی خاطرنشان کرد: این بار دشمن های خارجی و داخلی به هم پیوستند و یک طرح راهبردی جدیدی درست کردند برای ساختن دروغی به اسم تقلب در انتخابات و استفاده از احساسات پاک مردم و در واقع ایجاد یک جریان اجتماعی در مقابل انقلاب که به تدریج این کار را به حذف نهضت امام (ره) منتهی کنند.

فیروزآبادی گفت: این مرحله فتنه است و در این مرحله آمدند از چهره های دوران انقلاب اسلامی استفاده و طوری عملیات روانی را هدایت کردند که از موضع حق اعتراض کنند. این بود که دیدیم یکی از مدعیان، قبل از انتخابات بیان داشت که من فتنه های آتش و دود بر فراز تهران می بینم، یعنی تهدید کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص نقش بیگانگان بیان داشت: انقلاب های مخملی در جاهای مختلف دنیا اتفاق افتاده بود. آمریکایی ها پیروز شده بودند، بنیاد سوروس توانسته بود راهبردش را پیش ببرد و این افراد هم با بنیاد سوروس در ارتباط بودند و هماهنگی ها شده بود.

وی گفت: فتنه سال ۱۳۸۸ از پیش طراحی شده بود و از شش ماه قبل این افراد داشتند کار و سازماندهی می کردند که مبتنی بر یک تجربیاتی و ارتباطاتی با دشمن بود و جهت گیری هم جهت گیری حذف انقلاب اسلامی، نهضت امام (ره) و فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) بود.

فیروزآبادی اظهار داشت: بنابراین فتنه گران شیطان محور و خادم دشمن و خائن به اسلام، انقلاب، امام و ولایت فقیه بودند که بعد هم در جریان فتنه ۸۸ با کارهایی که کردند و شعارهایی که دادند چهره شان صددرصد آشکار شد.

وی ادامه داد: اوج آن وقتی بود که در روز مقدس عاشورا که ستون خیمه اسلام است، بود. اسلام با عاشورا زنده و حفظ می شود. اسلام با عاشورا نجات پیدا کرد و مرگ یزید و امثال یزید را در تاریخ پایه گذاری کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: روز عاشورا این افراد بر عزاداران حسینی و کسانی که برای بزرگداشت عاشورا مراسم داشتند، آن حرکات ننگین و زشت را انجام دادند که بی شباهت به کارهای شمر و همدستانش در کربلا نبود. اینجا بود که مردم آنها را شناختند و بالاخره تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری و انسجام عمومی محصولش شد نهم دی ماه. نهم دی ماه ۸۸ یوم الله بزرگی است مثل ۲۲ بهمن.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دوران انقلاب اسلامی ۳ روز داریم که مانند هم هستند که بسیار مهم است، یکی روز ۱۹ دی ماه ۱۳۵۶ که رژیم شاه با نوشتن مقاله در روزنامه اطلاعات به حضرت امام خمینی (ره) و مقدسات مردم اهانت کرد. آن روز مردم شهرستان قم قیام کردند که آن قیام منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ شد. ۲۲ بهمن، دیگر روزی است که مردم به میدان آمدند و از انقلاب اسلامی حمایت کردند.

وی خاطرنشان کرد: سومین روز، روز ۹ دی سال ۱۳۸۸ بود. ۹ دی محصول حدود ۲۰ سال تلاش دشمن خارجی و همدستان داخلی به شکست کامل انجامید. بنابراین ۹ دی روز بزرگی است و روزی است که بایستی سجده شکر بجا آورد و باید این روز را همیشه زنده و تازه بداریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات