دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که مردم در حوزه معیشت و اقتصاد دارند، پرداختن به مقوله انتخابات از زبان یک مسئول دولتی، قابل بحث است.

به گزارش افکارنیوز ، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر سعید حجاریان مبنی بر انحلال مجلس توسط دولت، اظهار داشت: به نظر من اظهارات آقای حجاریان غیرمنطقی و نسنجیده است.

وی ادامه داد: اظهارات آقای حجاریان به ضرر گروه های فکری وی است به عبارات دیگر این اظهارات به ضرر همه کسانی است که همچون آقای حجاریان فکر می کنند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: افراد عاقل در طیف همفکران آقای حجاریان، اظهارات اخیر ایشان را تأیید نخواهند کرد؛ بنده نیز از این اظهارات غیرمنطقی و نامربوط تعجب کردم.

*انحلال مجلس توسط دولت با هیچ موازینی همخوانی ندارد


حبیبی تاکید کرد: انحلال مجلسی که خود کابینه دولت را تائید می کند، با هیچ موازینی همخوانی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا این اظهارات آقای حجاریان برخواسته از نوعی تفکر دیکتاتوری نیست، گفت: آقای حجاریان و طیف فکری همسو وی که ادعای دموکراسی دارند باید بدانند که در هیچ یک از موازین دموکراسی انحلال مجلس توسط دولت وجود ندارد.

*دغدغه مردم انتخابات نیست معیشت است/ اظهارات یونسی جای بحث دارد


دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر یونسی در مورد انتخابات زودهنگام گفت: البته اصلاح طلبان از مدتی پیش سازماندهی در مورد انتخابات مجلس را شروع کردند بنابراین این جزو حقوق اشخاص است که در مورد انتخابات صحبت کنند و مطرح کردن مسائل انتخابات فی نفسه کار خلافی نیست.

حبیبی تأکید کرد: با توجه به مشکلاتی که مردم در مقوله معیشت و اقتصاد دارند، پرداختن به مقوله انتخابات از زبان یک مسئول دولتی، قابل بحث است چرا که الان مسئله و دغدغه عامه مردم انتخابات نیست بلکه مشکلات و گرفتاری هایی است که در حوزه های معیشتی و اقتصادی دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات