معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در واکنش به گزارش برنامه" صرفا جهت اطلاع" عنوان کرد: این خدمتگزار ناچیز هر چه دارم از عمر و جان و توفیق خدمتگزاری مدیون حضرت حق و عنایات آن انسان کامل است.

  روزنامه دولتی ایران پاسخ محمدشریف ملک زاده را منتشر کرده که در آن آمده است:

متاسفانه پخش کنندگان این برنامه گویی مبانی کلام اسلامی را توهم می پندارند. ما در محضر علما و صاحبان رایت دین آموخته ایم که واسطه غیب و شهود امام معصوم است که در حال حاضر حضرت حجت (روحی له الفداء) می باشد و روشن تر بگویم آنچه در این عالم تحقق یافته است، به واسطه حضور انسان کامل، ذات مقدس امام معصوم است؛ یعنی جان ما و آنچه در این عالم جاری است مدیون آن حضور نورانی است و این خدمتگزار ناچیز هر چه دارم از عمر و جان و توفیق خدمتگزاری مدیون حضرت حق و عنایات آن انسان کامل است.

حکم امام زمان (عج) برای معاون احمدی نژاد!

صرفا جهت اطلاع هفته گذشته در گزارشی کوتاه با عنوان" توهمات آقای معاون" آورده بود:

سلام آدم بعضی وقتها یه چیزهایی می شنوه که واقعا تعجب می کنه ها. مثلا این ادبیات به نظر شما مشکل زاست یا مشکل گشاست؟

(با صدای ملک زاده: درسته که بنده رو آقای احمدی نژاد به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و… حکم داده ولی بنده این حکم خودم رو از حضرت ولی عصر (عج) و عنایات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا دارم)

خبرنگار: خوب حالا ممکنه بفرمایید چه ایده هایی دارید؟

(با صدای ملک زاده: اگر خداوند به من قدرتی می داد و امکانات و اون آیین نامه ها و دستورالعمل های اداری به من این توان رو می داد، یقینا تمام بودجه سازمان میراث فرهنگی را معطوف می کردم به استان خراسان رضوی) خب می شه بگید اون وقت چه بلایی سر بقیه استانها میومد؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات