باهنر:

نایب رئیس مجلس گفت: هر لحظه که احساس کنم حضورم به ضرر جامعه اصولگرایی بوده، کنار خواهم کشید.

محمدرضا باهنر با انتقاد از برنامه برگزاری همایش ۱۰۰ هزار نفری خادمان نوروزی که طی این هفته از سوی دولت برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برگزاری این همایش دست کم ۵۰ میلیار تومان هزینه دارد که از بیت المال پرداخت می شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس به دنبال ممانعت از برگزاری این همایش است، ادامه داد: با یک حساب سرانگشتی اعم از هزینه های رفت و آمد، اقامت، پذیرایی هزینه های زیادی صرف برگزاری این همایش خواهد شد که از بیت المال پرداخت می شود.

وی تصریح کرد: این اقدام نقطه روشنی برای یک کار انتخاباتی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.

باهنر در پاسخ به سوالی درباره سفرهای دور چهارم رئیس جمهور به استان ها گفت: انتقاداتی به این سفرها وارد است، اگرچه نفس سفرها خوب بوده لیکن به ابعاد انتخاباتی این سفرها در آستانه انتخابات پیش رو نیز باید توجه داشت.

وی اظهار کرد: بالاخره احمدی نژاد یک شخصیت سیاسی است و دولت آینده برایش مهم است، ایشان در سال گذشته سایتی را راه اندازی کرده و مسأله ۲۰ سال ریاست جمهوری را مطرح کرد که به نوعی تحلیل ایشان حمایت از کاندیدای مورد نظر و کسب آرا به منظور تصمیم گیری و تصمیم سازی در این دولت ها است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین هر کاری که احمدی نژاد از جمله مطرح کردن شعار « زنده باد بهار» در ۲۲ بهمن و سایر مناسبت ها که از سوی ایشان مطرح شده انتخاباتی بوده و از این ظرفیت استفاده می شود.

وی همچنین بر تعهد کاندیداهای اصولگرا به تصمیم گیری های اصولگرایان تاکید کرد و افزود: هر لحظه که احساس کنم حضورم به ضرر جامعه اصولگرایی بوده، کنار خواهم کشید و نباید منافع شخصی را فدای منافع گروهی و اصولگرایی کرده و به آن پشت پا زد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات