آیت الله جنتی

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه موسوی ریگی در کفش داشت و به آمریکا خط می داد، گفت: اوباما نام موسوی را چندین بار در سخنرانی هایش مطرح و اعلام کرد که از او حمایت می کند.

به گزارش افکارنیوز ، آیت الله احمد جنتی عصر امروز در جمع ناظران شورای نگهبان این شهر با بیان اینکه گاهی شیطان به صورت انسان در می آید، اظهار کرد: شیطان همیشه دشمن انسان های با ایمان است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، افزود: در زمان ما نیز شیطان وجود دارد و خداوند در رستاخیز درباره شیطان به انسان می فرماید ای مردم این ابلیس دشمن شماست چرا حرف مرا نشنیده اید.

عضو فقهای شورای نگهبان گفت: خدا فرمود ای آدم حواست جمع باشد اما انسان توجه نکرد و فریب شیطان را خورد و با استفاده از میوه ممنوعه، از بهشت رانده شد.

جنتی به حوادث انتخابات ۸۸ اشاره کرد و ادامه داد: کسی که در انقلاب سابقه دارد به حرف امام (ره) توجه نکرد و به آمریکا خط نشان داد.

وی یادآور شد: مدعیان تقلب انتخابات ۸۸ هیچ مدرکی در این زمینه ارائه ندادند و با وجود اینکه گفته شده بود به شکایت اعتراض ها رسیدگی می شود؛ اما آنها مدارکی ارائه نکردند.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه برای بیان اعتراض راه قانونی وجود دارد، یادآور شد: در سال ۸۸ انتخاباتی برگزار شد که بی سابقه بود و اگر مدعیان تقلب شکایت می کردند رسیدگی می شد، اما از راه قانونی وارد نشدند و فقط گفتند تقلب شده است و اینکه چه کسی تخلف و یا تقلب کرده بود را مشخص نکردند.

وی با اشاره به حمایت اوباما از موسوی خاطرنشان کرد: اوباما نام موسوی را چندین بار در سخنرانی هایش مطرح و اعلام کرد که از او حمایت می کند بنابراین حتماً موسوی ریگی در کفش داشت و باید از چنین رفتاری خجالت بکشد.

جنتی فتنه ۸۸ را موجب زیر سئوال بردن نظام دانست و متذکر شد: در این فتنه ناحق تمامی گروه های معاند نظام از جمله کمونیست و بهایی و… بودند و شعار جمهوری ایرانی به جای جمهوری اسلامی سر دادند.

وی شورای نگهبان را تشکیلات برای خدمت به نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: باید در شرایطی که از هر طرف به ما حمله می کنند، یکدلی در کشور حاکم شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات