با حکم رئیس دانشگاه آزاد، مسعود اخوان فرد از ریاست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال عزل و علی محمد صفانیا سرپرست این دانشگاه شد.

به گزارش افکارنیوز ، با حکم حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد، علی محمد صفانیا به سمت سرپرست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال منصوب شد.

حجت الاسلام علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد به تبیین شیوه مدیریت جدید دانشگاه آزاد پرداخت و گفت: رویکرد مدیریت جدید دانشگاه، شیوه ای تسهیل گراست نه تصدی گرا، همچنین مشارکت جویی براساس اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی که مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی است، مبنای نظر وی قرار دارد.

وی به اهمیت توسعه مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان اشاره کرد و افزود: تولید محصولات دانش بنیان باعث کاهش وابستگی دانشگاه به شهریه و همچنین توسعه کشور خواهد شد.

سعید کاردار سرپرست معاون دانشجویی دانشگاه آزاد، واحد تهران شمال را یکی از واحدهای سرآمد و جزو ۱۰ دانشگاه برتر در مجموعه دانشگاه آزاد برشمرد و گفت: پتانسیل انسانی و علمی این واحد توانسته است، مدیران ارزشمندی به جامعه تحویل دهد که امروزه مسئولیت های مهمی در کشور دارند.

وی تیم دانشگاه آزاد واحد تهران شمال را یک تیم بزرگ، شایسته و ارزشمند دانست و از خدمات روسای قبلی این واحد در اعتلای اهداف دانشگاهی تقدیر کرد.

علی محمد صفانیا سرپرست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال نیز در این مراسم به تبیین سه شاخص ادای امانت، وفای به عهد و صداقت در گفتار از امام صادق (ع) پرداخت و اظهار داشت: با الگو قراردادن این سه مولفه در راستای وفاداری به اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت پذیری به عنوان یک بسیجی، تمام تلاش خود را در ایفای مسئولیت دانشگاهی، به کار خواهم گرفت.

وی در ادامه ضمن تشکر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه در تفویض مسئولیت واحد دانشگاهی تهران شمال، توسعه و تکمیل پروژه های نیمه تمام واحد، گسترش فضاهای فیزیکی، ارتقای کیفیت آموزشی، گسترش تحصیلات تکمیلی و حصول منابع مالی جدید و کاهش وابستگی به شهریه را از مهمترین محور فعالیت خود در واحد دانشگاهی تهران شمال برشمرد و برای تحقق این امر خواستار همکاری و همیاری کلیه مسئولان و مدیران شد.

در این نشست مسعود اخوان فرد رئیس سابق دانشگاه آزاد واحد تهران شمال گزارشی از مهمترین دستاوردهای واحد را در زمان تصدی مسئولیت خود ارائه داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات