رییس ستادکل نیروهای مسلح، ولادت پیامبر گرامی حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت را به مقامات نظامی ارتش های کشورهای مسلمان جهان تبریک گفت.

به گزارش افکارنیوز ، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی پیام های جداگانه ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت مسلمانان را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای اسلامی جهان تبریک گفت.

در این پیام آمده است: افتخار دارم فرارسیدن سالروز ولادت پیامبر اعظم حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم، رسول صلح و رستگاری، رسول اصلاح و بیداری، جلوه راستین مهر پربرکت و منادی بزرگ عدالت، آزادی و آزادگی، رسول رحمة للعالمین و هفته وحدت مسلمانان جهان را بر بندگان و به خصوص محرومان و ستمدیدگان به محضر آن فرمانده، خانواده، دولت و نیروهای مسلح آن کشور تبریک و شادباش عرض نمایم.

فیروزآبادی در ادامه پیروزی، وحدت، عزت، سربلندی تمام مسلمین و محو رژیم اشغالگر قدس و قطع ایادی دشمنان اسلام و برقراری صلح و آرامش را در تمام جهان همراه با سلامتی، سعادت روزافزون آنان و خانواده گرامی و همچنین همکارانش را از خداوند بزرگ مسئلت کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات