در جوابیه روابط عمومی انصارحزب الله به جنتی آمده است: رهبری در دیدار هیات دولت یازدهم آنها را به استقبال از نقد هر چند تند و تیز فراخوانده است لذا موضعگیری بی سابقه وزیر ارشاد در مورد یک هفته نامه منتقد، نماد ولایت پذیری اوست.

به گزارش افکارنیوز ، روابط عمومی انصارحزب الله در پاسخ به اظهارات علی جنتی وزیر ارشاد درباره نشریه یالثارات الحسین ، جوابیه ای منتشر کرد.

در این جوابیه آمده است: اظهارات خشم آلود و بی سابقه درباره یک هفته نامه منتقد ، چیزی جز نسبت دادن اتهامات اثبات نشده و نیز نوعی فرافکنی و فرار به جلو از سوی وزیری که در یک قدمی سلب صلاحیت قانونی از شانیت لازمه یک وزیر تراز جمهوری اسلامی قرار دارد.

این جوابیه می افزاید: گرچه رفتارهای خلاف قانون و خلاف شان وزیر ارشاد، طی مدت کوتاه مسئولیت، موجبات اعتراض مراجع بزرگوار تقلید، علمای بلاد، مجامع دانشجویی و رسانه های متعهد و مسئول شده و اخیرا نیز موجب اخطار قانونی نمایندگان محترم مجلس نسبت به سلب شأن وی شده است، اما سوالات و ابهاماتی پیرامون اظهار اخیر ایشان مطرح است که به روشنی ماهیت ادعای وی را آشکارتر می سازد.

این جوابیه در همین زمینه تصریح می کند: اگر وزیر در اظهارات خود پیرامون کثرت تخلفات یالثارات صداقت دارد، چگونه است که تا قبل از ماجرای ناعادلانه توقیف نشریه فقط دو تذکر از هیات نظارت به این نشریه رسید که یکی از تذکرات مربوط به درج سخنان یکی از نمایندگان محترم مجلس بود؟ ! وزیری که حاضر به هیچ موضعگیری درباره روزنامه «بهار» نشده و سیل اتهامات را علیه یالثارات روا داشته، آیا در نظر وزیر آنچه یالثارات نوشته از متن مجرمانه بهار بر علیه مقدسات شیعه و نفی ولایت امیرمومنان (ع) کفرآمیزتر و هنجارشکنانه تر بوده است؟

در این جوابیه آمده است: چرا وزیر در برابر زیر سوال بردن مذهب ملی کشور حاضر به موضعگیری نیست اما نقد عملکرد دولت یازدهم او را این چنین خشمگین ساخته تا آنجا که برخلاف قانون خود را به جای دادگاه صالحه نشانده و کوهی از اتهامات را برخلاف قانون به یالثارات نسبت داده است. آیا برای وزیر، دولت یازدهم مقدس تر از مقدسات شیعه است؟

«وزیر حتی به برنامه ها و گفتارهای رئیس جمهور نیز وفادار نیست آیا توقیف یک نشریه منتقد کمتر از یک ماه از سخنان رئیس جمهور در خصوص استقبال دولت تدبیر و امید از نقد منتقدین معنایی جز مخالفت علنی با مواضع رئیس جمهور دارد و اینکه جامعه باید کدام یک از این دو موضع را باور کند. لبخند روحانی به منتقدان و یا مشت آهنین وزارت ارشاد. آیا این عملکرد تمرد از سیاست های اعلام شده از رئیس جمهور نیست؟ »

در جوابیه روابط عمومی انصارحزب الله تاکید شده است: رهبری نظام در دیدار با اعضای هیات دولت یازدهم آنها را به استقبال از نقد هر چند تند و تیز فراخوانده است. موضعگیری شدید و بی سابقه وزیر ارشاد در مورد یک هفته نامه منتقد حاکی از اوج خشم ایشان بوده است و نماد ولایت پذیری ایشان است. آیا وزیر تصمیم دارد این گونه فرامین رهبری را در خصوص استقبال از نقد منتقدین عملیاتی کند؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات