وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه آلودگی هوا مربوط به امروز، دیروز و دولت یازدهم نیست، گفت: بنده بعید می دانم اگر کسی بتواند باری از دوش دولت بردارد، کسی مانع شود.

به گزارش افکارنیوز ، حسین قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در واکنش به پیشنهاد قالیباف در خصوص واگذاری مدیریت معضل آلودگی هوای پایتخت به شهرداری اظهار داشت: بنده درباره این موضوع از سوی شهرداری چیزی نشنیده ام اما آلودگی هوا مربوط به دیروز و امروز و این دولت نیست. هر کسی می توانسته این معضل را برطرف کند همه مردم دست وی را می بوسیدند حال شهرداری، مجلس یا بخش خصوصی.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: بنده بعید می دانم اگر کسی بتواند باری از روی دوش دولت بردارد، کسی مانع شود. بنابراین شاید بهتر باشد هیچ کدام از دستگاه ها فرافکنی نکنند. هر کسی می تواند باری از دوش مردم بردارد انجام دهد، کسی مزاحم وی نمی شود.

وزیر بهداشت، ادامه داد: بنده فکر می کنم همه در ایجاد وضعیت موجود مقصر هستند بنابراین بار را بر روی دوش بقیه نیندازند و بروند مشکل مردم را حل کنند.

محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم افتتاح زیرگذر چهارراه ولیعصر در جمه خبرنگاران گفت: اگر دولت بپذیرد که مسئولیت مدیریت آلودگی هوای تهران را به شهرداری واگذار کند، من حتما این مسئولیت را می پذیرم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات