نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر ارشاد در زمینه مسائل فرهنگی کشور در محل آن وزارتخانه شامگاه یکشنبه هفته آتی برگزار می شود.

به گزارش افکارنیوز ، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده طی جلساتی، درباره طرح یک فوریتی حمایت از مالکیت صنعتی رأی گیری می کنند.

رأی گیری درباره طرح ساماندهی و انتقال پایتخت سیاسی و اداری، رسیدگی به طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تأخیر) به کشتی ها، بررسی طرح ارزیابی زیست محیطی ایران و ادامه رسیدگی به طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در دستور کار کمیسیون عمران پارلمان قرار دارد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور سه شنبه آتی با حضور در کمیسیون عمران پاسخگوی سؤالات مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر، حمیدرضا پشنگ نماینده خاش و ایرج ندیمی نماینده لاهیجان خواهد بود.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز هفته آینده به منظور پاسخگویی به پرسش های فرهاد بشیری نماینده پاکدشت و مؤید حسینی صدر نماینده خوی در کمیسیون مذکور حضور می یابد.

بیژن زنگنه وزیر نفت نیز جهت پاسخگویی به سؤالات شهباز حسن پور نماینده سیرجان و غلامرضا اسداللهی نماینده تربت جام، به کمیسیون عمران می رود.

نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی یکشنبه آینده با تشکیل جلسه ای برسی طرح جرم سیاسی را ادامه می دهند و پیرامون مسائل فرهنگی کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی با علی جنتی وزیر ارشاد و معاونان وی در زمینه مسائل فرهنگی کشور در محل آن وزارتخانه شامگاه یکشنبه هفته آتی برگزار می شود.

بررسی طرح اداره صدا و سیما در جلسه روز سه شنبه ۸ بهمن ماه کمیسیون فرهنگی ادامه می یابد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات