برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان

وزرای نفت، نیرو و بهداشت هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات تعدای از نمایندگان مجلس به کمیسیون های انرژی و بهداشت می روند.

به گزارش افکارنیوز ، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده با تشکیل جلسه ای پس از بررسی آخرین اخبار و اطلاعات واصله، لایحه یک شوری نحوه برخورد با استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز را مورد رسیدگی قرار می دهد.

همچنین قرار است لایحه یک شوری اساسنامه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی (ساتبا) با حضور مسئولان وزارتخانه های نیرو و دادگستری، معاونت نیروی انسانی رئیس جمهور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مورد رسیدگی قرار گیرد.

بررسی طرح یک شوری حمایت از صنعت برق کشور با حضور مسئولان وزارت نیرو و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از دیگر دستور کارهای این کمیسیون است.

حمید چیت چیان وزیر نیرو هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات سیدحسین نقوی نماینده ورامین، امید کریمیان نماینده مریوان و زهره طبیب زاده نماینده تهران در کمیسیون انرژی پارلمان حاضر می شود.

بیژن زنگنه وزیر نفت نیز به منظور پاسخگویی به پرسش های زهره طبیب زاده نماینده تهران و مؤید حسینی صدر نماینده خوی به این کمیسیون فرخوانده شده است.

کارگروه فروش نفت کمیسیون انرژی دوشنبه آتی به بررسی توان بخش خصوصی در فروش نفت با حضور مسئولان وزارت نفت می پردازد و کارگروه اساسنامه شرکت ملی نفت ایران روز سه شنبه رسیدگی به پیش نویس اساسنامه شرکت ملی نفت ایران را ادامه می دهد.

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان یکشنبه هفته بعد گزارش مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشک در زمینه میزان آنروگرافی انجام شده در کشور را استماع می کنند.

استماع گزارش رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره برنامه های آتی دانشگاه نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سه شنبه هفته آینده به منظور پاسخگویی به سؤال مشترک جعفر قادری نماینده شیراز و محمدحسن دوگانی نماینده فسا، همچنین پرسش های مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر و فریدون کنار، محمدمهدی برومندی نماینده مرودشت، ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، عبدالکریم جباری نماینده میناب و جلیل جعفری نماینده خلخال و کوثر در کمیسیون بهداشت و درمان حاضر می شود.

همچنین وزیر بهداشت و سایر مسئولان این وزارتخانه درباره راهکارهای اتخاذ شده در جهت جلوگیری از دریافت های خارج از تعرفه برخی از پزشکان هفته آتی در کمیسیون بهداشت و درمان گزارش می دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات