نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاسیون منزوی سناریوی ورود زود هنگام به انتخابات مجلس را طراحی کرده اند.

به گزارش ا فکارنیوز ، محمد جواد کولیوند نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص ورود زود هنگام برخی افراد در دولت به انتخابات آینده مجلس اظهار داشت: حرکت زود هنگام دولت و برخی افراد مسئول در دولت در زمینه ورود زود هنگام به مسائل انتخابات آینده ؛ با توجه به اینکه دولت یازدهم، حدود پنج شش ماه بیشتر نیست که کار خود را شروع کرده و هنوز هم حدود ۲ سال به زمان انتخابات مجلس نهم باقی مانده، جز اینکه التهاباتی در جامعه به وجود بیاورد و ذهن جامعه را به اینگونه مسائل معطوف کند دستاوردی در پی نخواهد داشت.

وی افزود: ما در جامعه مشکلات ریشه ای و مهم تری نیز داریم که بهتر است دولت در ابتدا به حل و فصل این موضوعات بپردازد. اشتغال، تولید داخل، بهداشت و درمان، هدفمندی یارانه ها، امور مربوط به سوخت و انرژی و مسائلی مانند انرژی هسته ای و روابط بین الملل باید مورد توجه قرار بگیرد. دولت و مجلس با تعامل با یکدیگر باید تمام توان خود را معطوف به رفع مشکلات در زمینه هایی که به آن اشاره شد کند.

کولیوند خاطرنشان کرد: به نظر من این سناریو توسط برخی افراد که چند سالی است که از دور این مسائل خارج شدند و الان حس می کنند که در کنار دولت یازدهم می توانند دوباره نقش خود را پررنگ کنند طراحی شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دولت اجازه ندهد کشور و مسئولان دولتی زود هنگام به سمت مسائل انتخاباتی و تبلیغاتی باهدف دست یابی به کرسی های مجلس بروند و از مسئولیت های اصلی خودشان غافل شوند. دولت با ارائه و تنظیم یک برنامه کامل و مدون تلاش خود را معطوف به حل مشکلات و مسائل کشور کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات