انتشار حکم برکناری مدیرکل حراست وزارت علوم، بار دیگر بی صداقتی فرجی دانا را به اثبات رساند.

به گزارش افکارنیوز ، کیهان و برخی رسانه ها روز سه شنبه از برکناری سیدحسین حجازی مدیرکل حراست وزارت علوم توسط فرجی دانا خبر داده و خاطرنشان کرده بودند که این اقدام به خاطر مخالفت حجازی با به کارگماری فتنه گران صورت گرفته است. اما روز چهارشنبه فرجی دانا در مصاحبه با «خانه ملت» شایعه برکناری رئیس حراست را رد کرد و گفت خبر رسانه ها کذب محض و شایعه است.

او همچنین گفته بود: هیچ تغییری در ریاست مرکز حراست این وزارتخانه اتفاق نیفتاده است. با این وجود روز پنجشنبه حکم وزیر علوم برای تصدی ریاست حراست از سوی داریوش سلیمی منتشر شد که نشان می داد فرجی دانا برای چندمین بار بی صداقتی به خرج داده و دروغ گفته است.

وی در مجلس و در جریان اخذ رأی اعتماد نیز خود را منزه از فتنه گران جلوه داد و وعده کرد که فتنه گران را به کار نگیرد. اما پس از حسن ظن نمایندگان مجلس و کسب رأی اعتماد آنان، عناصر فتنه گر را در سطوح معاونین وزارت (نظیر توفیقی و… ) به کار گماشت براساس اعلام وزارت اطلاعات، برخی از این انتصاب ها با وجود مخالفت وزارت اطلاعات صورت گرفته است.

فرجی دانا همچنین بالغ بر ۲۳ رئیس دانشگاه و پژوهشگاه را برکنار کرده و اغلب از جریان حامی فتنه بر این مناصب گماشته است. وی هم یک کارت زرد تذکر از مجلس گرفته و مورد اعتراض شدید نمایندگان اصولگراست.

گفته می شود کسانی چون «ف-ر» عضو فراکسیون مشارکت در مجلس ششم که صلاحیت وی در انتخابات مجلس نهم و شورای شهرچهارم تهران رد شده و دارای پیوند با برخی سران فتنه است، در فهرست انتصاب های فرجی دانا قرار دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات