امام جمعه موقت خرم آباد:

امام جمعه موقت خرم آباد گفت: مردم از تیم دیپلماسی می خواهند که پاسخی محکم و قاطع به طرف آمریکائی بدهد.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، حجت الاسلام قاسم متقی نیا در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی الغدیر خرم آباد اظهار کرد: انتظار امام خمینی از همه ما این است که تمام تلاش خود را برای حفظ جمهوری اسلامی ایران انجام بدهیم و در این زمینه کوتاهی نکنیم.

وی افزود: گرامی داشت ۱۲ بهمن، سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور امری ضروری است که باید به بهترین نحو انجام شود.

امام جمعه موقت خرم آباد تصریح کرد: در موضوع هسته ای و ژنو، ایران بار دیگر صداقت خود را به دنیا نشان داد و تعهداتی که در ژنو داده بود را عملی کرد.

متقی نیا گفت: ایران با عمل به تعهدات خود در قبال ژنو و عملی کردن توافقات هسته ای به دنیا نشان داد که منطق ما منطق انسانی است.

وی تصریح کرد: شرطی شدن مذاکرات هسته ای اشتباه است و نتیجه ای نخواهد داشت.

امام جمعه موقت خرم آباد اظهار کرد: هرچند دیپلماسی ایران فعال تر از گذشته شده است اما ملت ایران از تیم دیپلماسی انتظار دارد که پاسخی محکم و قاطع به طرف آمریکائی بدهد.

متقی نیا گفت: درست است که مقام معظم رهبری در حوضه دیپلماسی تاکید دارند ولی این بدان معنی نیست که دشمنی ها و جنایات آمریکا در قبال ایران را فراموش کنیم و از یاد ببریم که آمریکا دشمن دیرینه ماست.

امام جمعه موقت خرم آباد در بخش دیگری از سخنان تصریح کرد: ۸۰ درصد هوای تنفسی لرستان از درخت ها حاصل می شود و کاشت ۵۰ هزار درخت و نهال توسط اداره کل منابع طبیعی استان امری نیکو است.

وی افزود: امیدواریم که با حمایت هایی که استانداری از این طرح انجام داده است، مشکلی در راه پیاده کردن این طرح مهم بوجود نیاید.

متقی نیا گفت: همه ما باید در پیاده کردن کاشت درخت که امری نیکو و خداپسندانه است شرکت کنیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات