مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خبر داد

لرستان خبر: مدیرکل اموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش لرستان برای هفته معلم برنامه های ویژه ای را در نظر گرفته است که یکی از این برنامه ها اعزام معلم نمونه لرستانی برای دیدار با مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرگزاری لرستان خبر از خرم آباد، گودرز کریمی فر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم در خرم آباد اظهار کرد: آموزش و پرورش لرستان برای هفته معلم و در بزرگداشت مقام والای معلمان اقدام به تدوین برنامه هایی کرده است که یکی از مهمترین برنامه ها تقدیر از فرهنگیان پیشکسوت لرستان است.

وی افزود: مهم ترین برنامه های آموزش و پر. رش در هفته معلم شامل اعمال مذهبی است و از جمله این حرکت ها غبار روبی گلزارهای شهدا و برگزاری مراسم زیارت عاشورا در مدارس لرستان است.

کریمی فر بیان کرد: از دیگر برنامه های آموزش و پرورش لرستان ارائه میز خدمت قبل از خطبه های نماز جمعه تحت عنوان شمیم خدمت و دیدار با خانواده های معظم شهدا و دیدار با نماینده ولی فقیه برای معلملن است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: معلم نمونه استان برای دیدار با مقام معظم رهبری به تهران اعزام می شود و با همکاری اداره تربیت بدنی استان مراسم کوهپیمایی ویژه معلمان لرستانی برگزار می شود.

وی با اشاره برگزاری کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان افزود: در این هفته برای معلمان لرستانی کلاس های ضمن خدمت با محوریت آثار شهید مطهری برگزار می شود و موضوع انشاء با محوریت هفته معلم نیز از سایر برنامه های آموزش و پرورش لرستان است.

کریمی فر گفت: از دیگر برنامه های آموزش و پرورش لرستان انجام گفت و گوی تلویزیونی مدیر آموزش و پرورش با صدا و سیمای استان و قرائت متن پیام استاندار به مناسبت هفته معلم در مراسم صبحگاه مدارس استان است.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات