فراموش شدن امام در رسانه های اصلاح طلب/

لرستان خبر: رسانه‌های اصلاح‌طلب اخبار دیروز خود را به درگذشت گابریل گارسیا مارکز اختصاص دادند ولی امروز در مقابل سالروز تولد امام خمینی (ره) سکوت می‌کنند.

به گزارش لرستان خبر به نقل از سراج۲۴، امروز روز میلاد یگانه دختر بانوی اسلام است که این روز همیشه با تولد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  امام خمینی (ره) همراه بوده است.

نگاه به پیام های تبریک امروز صبح روزنامه های اصلاح طلب نشان می دهد که این روزنامه ها فقط تولد حضرت زهرا (س) را تبریک گفتند و در پیام های تبریک و مطالبشان نشانی از تبریک تولد امام خمینی نشده است.

روزنامه هایی که همیشه تا اتفاق های متناسب با منافعشان می افتد از بیت امام و حضرت امام صحبت می کنند ولی وقتی در موضوعی متناسب با منافعشان نیست در رابطه با امام و بیت ایشان سکوت می کنند و امروز هم می بینیم در این روز فرخنده، رسانه های اصلاح طلب فقط تولد حضرت زهرا (س) را تبریک گفتند.

روزنامه ها ی ابتکار، شرق، مردم سالاری، آرمان امروز، دنیای اقتصاد و قانون روزنامه هایی هستند که در سودای یاور امام بودن همیشه کاسه داغ تر از آش خود را نشان می دادند همان دایه بهتر از مادر که امروز تولدفرزند خود را برای مصلحت به فراموشی سپرده است.

این در حالی است که رسانه های اصلاح طلب اخبار دیروز خود را به درگذشت گابریل گارسیا مارکز اختصاص دادند ولی امروز در مقابل سالروز تولد امام خمینی (ره) سکوت می کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات