نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه آیت الله کمالوندی از مبارزین انقلاب اسلامی بوده است گفت: این عالم بزرگوار ارتباط بسیار زیادی با امام راحل داشت و این ارتباط به حدی بود که امام وی را امین خود محسوب کرده است.

به گزارش لرستان خبر از قم، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی عصر امروز در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت آیت الله کمالوندی با آیت الله حسینی بوشهری،   با اشاره به اینکه اقدامات بسیار مناسبی برای معرفی شخصیت آیت الله میرعمادی انجام شده است اظهار کرد: استان لرستان در تجلیل از شخصیت های برجسته بسیار فعالیت داشته است.

وی با اشاره به اینکه استان لرستان با برخورداری از شخصیت هایی همچون آیت الله بروجردی توانسته مفاخر بسیار زیادی را به جهان معرفی کند تصریح کرد: به برکت این اخلاص، مدرسه ای تاسیس شده که در آن حدود پنجاه سال است به تربیت طلاب دینی پرداخته می شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه یکی از شخصیت های موثر استان لرستان آیت الله کمالوند موسس حوزه علمیه کمالیه خرم آباد بوده است، تصریح کرد: این شخصیت برای علمای قم و نجف بسیار شناخته شده بود؛ چرا که ارتباط نزدیکی با امام راحل (ره) داشت و این عالم ربانی طلاب و شخصیت های حوزوی بسیاری را به جامعه اسلامی معرفی کرد.  

وی با اشاره به اینکه آیت الله کمالوندی  از مبارزین انقلاب اسلامی بوده است تصریح کرد: این عالم بزرگوار ارتباط بسیار زیادی با امام راحل داشته است و این ارتباط به حدی بود که امام وی را امین خود محسوب می کرد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به این که باید برای معرفی چنین شخصیت های حوزوی به مردم اهتمام داشت، اظهار کرد: جامعه باید از معنویت و خصایص عالمان دین بهره مند باشد.

 

انتهای پیام/ آ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • 0000000000

    آقای میر عمادی اقتصاد لرستان از مرز هشدار هم گذشته استان رستان با رتبه17/6 درصد بیکارترین استان کشور شنا خته شده خواهشا به مسوولین استان گوشزد کنید

  • 0000000000

    آقای میر عمادی اقتصاد لرستان از مرز هشدار هم گذشته استان لرستان با رتبه17/6 درصد بیکارترین استان کشور شناخته شده خواهشا به مسوولین استان گوشزد کنید

نظرات