امام جمعه سلسله:

لرستان خبر: امام جمعه سلسله گفت: واقعه طبس نمودی از قدرت لایزال خداوند بزرگ بود و ثابت شد که هرگاه ملتی با اعتماد به خداوند در مسیررضایت او قدم بردارند، خداوند نیز آنان را در همه حال یاری می کند.

به گزارش لرستان خبر از  سلسله ، حجت الاسلام والمسلمین سید سجاد موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان سلسله با اشاره به لزوم رعایت حدود الهی در زندگی اظهار کرد: سعادت و شقاوت دنیوی و اخروی، نتیجه اعمال خود انسان است و این انسان است که سرنوشت خود را با اعمال خوب یا بد رقم می زند.

وی افزود: ایمان و اعتماد به خداوند باعث گشایش ابواب رحمت و نیز سعادت دنیا و آخرت انسان می شود.

امام جمعه شهرستان سلسله در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری گفت: آنچه باعث موفقیت و کارآمدی نظام مقدس اسلامی ما می شود توجه همه مسئولان و مدیران به چشم اندازهایی است مقام معظم رهبری ترسیم می کنند که شعار امسال، یکی از آن موارد است.

وی بیان کرد: شعار امسال مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید در عرصه عمل نمود پیدا کند و همه مدیران و مسئولین می بایست با توجه به این چشم انداز، مسیر پیشرفت و تعالی کشور را ترسیم کنند.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: اگر بخواهیم در هر عرصه ای پیشرفت کنیم، می بایست به زیرساختهای فرهنگی توجه ویژه ای شود و این توجه باید در اولویت امور قرار گیرد.

امام جمعه سلسله با ابراز تشکر از توجه اعضای شورای شهرسلسله به مسائل فرهنگی و مذهبی گفت: این توقع را داریم که همه آحاد جامعه و مدیران نسبت به زیرساخت های فرهنگی و مذهبی که اساس و بنیان کارها است توجه شایسته داشته باشند.

وی با اشاره به واقعه طبس و شکست بزرگ آمریکا در سال ۵۹ عنوان کرد: واقعه طبس نمودی از قدرت لایزال خداوند بزرگ بود و ثابت شد که هرگاه ملتی با اعتماد به خداوند در مسیررضایت او قدم بردارند، خداوند نیز آنان را در همه حال یاری می کند.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات