دبیر شورای راهبردی جامعه اسلامی دانشجویان لرستان:

لرستان خبر: دبیر شورای راهبردی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: در پی لغو سفر سعید جلیلی به لرستان ایشان با ارسال پیامی قدردانی خود را از زحمات جامعه اسلامی دانشجویان لرستان اعلام و توفیق دیدار با دانشگاهیان را از خدا خواستار شدند.

به گزارش لرستان خبر سجاد خسروی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد، اظهار کرد: در پی لغو سفر دکتر سعید جلیلی به لرستان، ایشان با ارسال پیامی نهایت تشکر و قدردانی خود را از زحمات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان  اعلام کردند.

وی با اشاره به متن پیام دبیر سابق شورای امنیت ملی افزود: در این پیام آمده است: بدین وسیله از تمامی زحمات دوستان جامعه اسلامی دانشگاه که زحمت این دعوت را کشیدند کمال تشکر را دارم و از خداوند متعال توفیق دیدار با شما را دارم.

دبیر شورای راهبردی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان  بیان کرد: بعد از لغو لحظات آخر سخنرانی جلیلی در دانشگاه لرستان و ایجاد فضای آشفته در دانشگاه، این پیام دبیر سابق شورای امنیت ملی تا حدودی فضای دانشگاه را آرام کرد.

خسروی تصریح کرد: این پیام امروز از طریق دفتر جلیلی برای دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لر ستان ارسال شده است.

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  قرار بود امروز به لرستان سفر کند و در جمع دانشجویان دانشگاه های لرستان و مردم خرم آباد سخنرانی کند که به دلایلی نا معلوم در لحظات آخر این سفر لغو شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات