جو سازی رسانه ای ضد انقلاب و اصلاح طلبان/

لرستان خبر: رسانه های ضد انقلاب و زنجیره ای اصلاح طلبان که به تفکرات ناب امام خمینی توهین می کنند حالا دلواپس لغو سخنرانی سید حسن خمینی شدند.

همه جا از آزادی بیان صحبت می کنند در تمام سخنرانی حرف از نظر مردم می زنند. منتقدان را بی سواد و کم سواد و بدون شناسنامه می خوانند امام تحمل یک سخنرانی را ندارند.

یک روز نماینده مجلس را به خاطر نظر دادن در مورد ژنو بازخواست می کنند و روز بعد نشریه را توقیف می کنند و روزی هم مانع سخنرانی افراد انقلابی در دانشگاها می شوند. روز دیگر از یک مستند ممانعت می کنند و روزهای آینده هم ....

به همه توهین و بر چسپ می زنند و چون از برملا شدن حقایق بیمناک هستند جلوی همه را می گیرند. کسی حق ندارد حرف بزند چون فضا را امنیتی کردند.

سعی می کنند با بازی با کلمات عوامفریبی کنند و بگویند ما آزادی بیان داده ایم امام همه می دانند این یک دروغ است.

در مقابل دلسوزان داخل کشور خشم و اخم می کنند و در مقابل شیاطین غربی کمر خم می کنند و می ترسند.

 

پشت پرده های لغو یک سفر

 

سفر یک روزه سعید جلیلی دبیر سابق شورای امنیت ملی در لرستان در لحظات آخر به بر اثر فشارهای مسئولان لرستان و حاکم شدن فضای امنیتی در دولت تدبیر لغو شد.

دبیر سابق شورای امنیت ملی قرار بود چهارشنبه گذشته سفر یک روزه به استان لرستان داشته باشد و با موضوع شعار سال در جمع مردم لرستان به سخنرانی بپردازد که در لحظات آخر اعلام شد سفر به دلایلی نا معلوم لغو شد.

مسولان دعوت کننده جلیلی هم به دلایل نامعلوم یا حاضر به پاسخ گویی نبودند و گوشی های خود را خاموش کردند.

شنیده ها نقل می کنند در چند روز اخیر و بعد از لغو همایش ملی تبیین شخصیت علمی امام خمینی (ره) که قرار بود 16 و 17 اردیبهشت در دانشگاه دولتی آیت‌الله بروجردی (ره) برگزار شود، فشارهای زیادی از سوی مسئولان استان لرستان به ستاد دعوت کننده از دکتر جلیلی وارد شد تا این برنامه را لغو کنند.

شنیده ها حاکی از این است که مسئولان استان لرستان بعد از اینکه نتوانستند تیم دعوت کننده از جلیلی در لرستان را برای لغو برنامه متقاعد کنند، خود وارد کار شده و با رایزنی های که با تهران داشته سبب لغو این برنامه شدند.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که مسئولان دولت تدبیر از فضای آزادی بیان صحبت می کنند ولی از ورود سخنران به دانشگاها و استانها جلوگیری می کنند که قبل از این شاهد نمونه هایی دیگری در دولت تدبیر و امید بودیم.

آیا در دولتی که خود را منادی آزادی بیان جار می زند کسی اجازه حرف زدن پیدا می کند؟ براستی مجموعه دولت از چه چیزی نگران است که به هیچکس اجازه حرف زدن نمی دهد؟

 

 

هدف بعدی جریان عوام فریب

 

با حاکم شدن فضای شدید امنیتی در کشور توسط دولت تدبیر  و امید معلوم نیست در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد . فضایی که یادآور دوران سازندگی و اختناق سیاسی در کشور است.آیاد در روزهای آینده از حرف زدن عادی مردم در مورد مسائل روز هم ممانعت می شود و یا شاید هم برای کسانی که اسم دولت را به جز "به به و چه چه" بر زبان بیاورند مجازات سنگین در نظر گرفته شود.

 

 

استفاده ابزاری از بیت امام خمینی

اما نکته دیگری که در این روزها رسانه های اصلاح طلب هم نوا با رسانه های ضد انقلاب به آن دامن زده اند لغو سفر سید حسن خمینی به لرستان بوده است.

بعد از لغو شدن این سفر تازه رسانه های ضد انقلاب و اصلاح طلب که شبانه روز به آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب توهین و دهن کجی می کنند شروع کرده اند به جوسازی که چرا به بیت امام توهین شد.

رسانه های ضد انقلاب و زنجیره ای اصلاح طلبان که به تفکرات ناب امام خمینی توهین می کنند حالا دلواپس لغو سخنرانی سید حسن خمینی شدند.

جالب تر این است که رسانه های داخلی اصلاح طلبان هم نوا با شبک های ضد انقلاب و در یک راستا کار می کنند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات