نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس:

لرستان خبر: نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس‌ گفت: در لرستان همه چیز را سیاسی و حتی صنعت را سیاسی کرده‌اند و نتیجه اش توسعه نیافتگی و این وضعیت نامطلوب در استان است.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد، حجت‌الله خدایی سوری امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از بی نظمی و تاخیر صورت گرفته برای شروع جلسه انتقاد ‌و اظهار کرد: امام ‌اول ما در نهج البلاغه بر نظم و انضباط تاکید داشته‌اند و ریشه بسیاری از عقب ماندگی‌های ما در کشور به علت بی‌نظم بودنمان است.

‌نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی افزود: رمز موفقیت غربی ها در انضباط آن ها بوده و این امر سبب شده است که این کشورها خود را مالک 173 کشور دنیا بدانند و بگویند تمامی کشورها باید از ما اطاعت کنند.

‌خدایی سوری گفت: هیئت دولت باید سفر به لرستان را در اولویت سفرهایش قرار می داد ولی اکنون با وجود اعتراضات نمایندگان لرستان در مجلس کار را به قرعه کشی واگذار کرده اند و می گویند سفرها مطابق قرعه کشی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: برای ایجاد کارگروه صنعت و معدن لرستان نزد وزیر رفتیم و قول داد این کارگروه را تشکیل دهد ولی تا کنون نتیجه ای حاصل نشده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی یکی از دلایل توسعه استان های دیگر را سیاسی نبودن آن ها دانست و گفت: در لرستان همه چیز را سیاسی و حتی صنعت را سیاسی کرده اند و نتیجه اش توسعه نیافتگی و این وضعیت نامطلوب است.

انتهای پیام/ آ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات