نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

لرستان خبر: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس‌ گفت: ‌ معاون اول رئیس جمهور تا اواخر اردیبهشت برای افتتاح کارخانه داروسازی افلاک به لرستان سفر کند.

به گزارش لرستان خبر از خرم آباد،  عباس قائدرحمت امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وضعیت اشتغال لرستان بسیار نامناسب و شاخص ها حاکی از آن است که فاصله استان لرستان با وضعیت مطلوب خیلی زیاد است.

وی از رئیس جمهور برای اولویت قراردادن سفرش به بعضی از استان ها انتقاد کرد و افزود: از آنجایی که مشکل لرستان با سایر استان ها متفاوت تر است از رئیس جمهور انتقاد می کنم و از ایشان می پرسم مطابق کدام شاخص سفر به سه استان دیگر را قبل از استان لرستان قرار داده اید.

‌نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی همچنین از استانداری لرستان برای به تعویق انداختن سفر معاون اول رئیس جمهور به لرستان برای افتتاح کارخانه داروسازی بایر افلاک انتقاد کرد و گفت: از بهمن سال گذشته از اسحاق جهانگیری برای افتتاح کارخانه داروسازی افلاک دعوت شده ‌ولی این امر تا کنون محقق نشده است.

وی افزود: وقتی علت عدم سفر جهانگیری را به لرستان از ایشان جویا شدیم گفت هیچ دعوتنامه ای از سوی استان برای دعوت از ما نیامده است.

قائد رحمت خطاب به مسئولان استان لرستان گفت: آقایان چند ماه دیگر باید صبر کنیم تا یک مسئول برای افتتاح به استانمان بیاید، همین اهمال کاری‌ها سبب شده از سایر استان ها عقب بیفتیم.

وی خاطرنشان کرد: من وکیل مردم هستم و از آن ها رای گرفته ام که به جای آن ها حرف بزنم و حال می گویم ما دیگر نمی توانیم این وضعیت را تحمل کنیم.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار شده است اسحاق جهانگیری تا اواخر اردیبهشت‌ماه برای افتتاح کارخانه داروسازی افلاک به لرستان سفر کند و اگر این امر صورت نگیرد در صحن علنی مجلس نطقم را در همین زمینه مطرح می‌کنم.

انتهای پیام/ آ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات