مدیرکل اطلاعات لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل اطلاعات استان لرستان گفت: مجاهدت‎های خاموش زیباترین فرهنگ انتظار است و کاری که سربازان گمنام انجام می‎دهند در نزد خداوند دارای مقام ارزشمندی است.

به گزارش لرستان خبر، مدیرکل اطلاعات استان لرستان ظهر امروز ضمن گرامیداشت فرارسیدن نیمه شعبان و روز سربازان گمنام در خرمآباد با بیان اینکه یکی از سیاستهای وزارت اطلاعات صیانت از سرمایههای سیاسی، اقتصادی و... است، گفت: نقش وزارت اطلاعات در پیش‌برد اهداف نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست و باید بررسی شود، زیرا این سازمان تمام هدف خود را برای دفاع از نظام و انقلاب به کار گرفته است.

 

باقرزاده گفت: باید موفقیتهای جمهوری اسلامی را مرور کنیم و ببینیم، بقای نظام جمهوری اسلامی در این 35 سال علی‌رغم دشمنی‌های استکبار جهانی معمایی در دنیا شده که از گروهکهای ضد انقلاب، فتنههای قومی و مذهبی و در فتنه سیاسی 88، جنگهای نرم و ترورها تاکنون حفظ شده است.

 

وی متذکر شد: نقش مردم‌سالاری دینی در وزرات اطلاعات یک نقش بی‌بدیل است، زیرا وزارت اطلاعات از جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع کرده است.

 

این مسئول تصریح کرد: این وزارتخانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته امنیت و آرامش را برای صیانت از آرا و اندیشه‌های عمومی فراهم کرد.

 

مدیرکل اطلاعات لرستان خاطرنشان کرد: سربازان گمنام در کنار سایر مدافعان مرزهای جغرافیایی کشور مشغول دفاع از اسلامیت نظام هستند.

 

باقرزاده ابراز داشت: از مهمترین مشخصات حکومت اسلامی حضور مردم در صحنه است که این دستگاه سعی کرده مشکلات و نارضایتی‌های مردم را با حاکمیت درمیان و آنها را رفع کند.

 

وی متذکر شد: نقش وزارت اطلاعات در نهضت علمی بی‌بدیل است و پیشرفتهای علمی نظام باعث شد که غرب به سمت ترور دانشمندان برود و جلوی پیشرفتهای علمی را بگیرد.

 

این مسئول ابراز داشت: ریشه مفاسد اقتصادی ساختاری و رفتاری است که باید به این مسئله توجه بیشتری شود و ممکن است، ساختارها در جامعهموجب فساد اقتصادی شوند.

 

مدیرکل اطلاعات لرستان ادامه داد: ما اگر فسادهای اقتصادی را در ساختارها حل نکنیم، یعنی مبارزه ساختاری انجام ندهیم، با مشکل مواجه میشویم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات