رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در 24 ساعته گذشته فتوا آیت الله سیستانی ، صدها هزار عراقی را بسیج کرد تا در مقابل تکفیری ها ایستادگی کنند.

 

به گزارش لرستان خبر،علاالدین بروجردی امروز در مراسم تودیع ومعارفه رئیس رادیو بروجرد اظهارکرد: شبکه های آمریکا وصهیونیست ها نقش زیادی را درهجمه فرهنگی علیه جمهوری اسلامی رقم زدند که بیشترین شبکه های جهانی را به خود اختصاص دادند ولی با این وجود این که ایران  شبکه های محدودی را درعرصه جهانی در اختیار خود دارد همیشه از صدای رسانه های ایرانی وحشت دارند.

 

وی افزود: رسانه های غربی به این نتیجه رسیدند که بیشتر شبکه های ایرانی را در عرصه جهانی حذف کنند.

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس بیان کرد: جنگ فرهنگی تحمیلی غرب که با تعابیر مقام معظم رهبری به تهاجم فرهنگی  و شبیخون فرهنگی نام برده شده است وظیفه جدی مسئولان و نظام رسانه را می طلبد که در جهت تحقق مصاف نابرابری حضوری فعال را در عرصه ملی وبین المللی داشته باشند.

 

وی افزود: رسانه ملی باید در راستای منویات مقام معظم رهبری گام بردارد تا بتواند در جنگ نابرابر فرهنگی دشمن را شکست دهد.

 

بروجردی با اشاره به حربه های فکری غرب نسبت به جوان ایرانی تصریح کرد: میلیون ها جوان ایرانی که شاید زمان پیروزی انقلاب و دوران سخت را درک نکرده باشند ولی مقاصد امام راحل و رهنموده های مقام معظم رهبری را به خوبی می شناسند و مقاوم ومهاجم در برابر دشنان نظام ایستاده اند.

 

وی گفت: بسج شجره طیبه است که با حضور جوانا ن خدمات بسیار گسترده ای را در درون نظام انجام داده است که مرهون شجاعت حوانان ایرانی است.

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس عنوان کرد: امروز جوان لبنانی با اندیشه امام راحل  با ارادت به مقام فرزانه ولایت زندگی می کنند و پیروزی های آنها تاثیر یافته از آثارفرهنگ انقلاب اسلامی و دیدگاه امام ونقطه نظرات رهبر عزیز انقلاب اسلامی ایران است.

 

بروجردی اظهار کرد: جای افتخار است که یکبار دیگر شهر فرزانگان درسطح ملی باز بذرخشد و آن رتبه دوم رادیو بروجرد درسطح ملی است.

 

وی بیان کرد: بروجرد به عنوان پایتخت انیمیشن کشور هم خوش درخشید که در ساخت انیمیشن رستم وسهراب به دست بروجردی ها یک افتخار ملی است که یک شرکت آمریکایی برای قرارداد خود مبلغ 9 میلیارد تومان را بابت ساخت این انیمیشن بپردازند.

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  بیان کرد: دشمنان امکانات  اطلاع رسانی گسترده رادراختیار دارند و جنگ روانی را به راه می اندازند که جامعه جهانی رادر مسیر خود هدایت نمایند.

 

نماینده مردم بروجرد واشترینان در مجلس با اشاره به جایگاه مقام معظم رهبری در عرصه جهانی افزود: ملت های دوست وهمسایه ما وسران  دیگرکشورهای با افتخار انتظاردیدار رهبر انقلاب را دارند که بتوانند از رهنمودهای تاثیرگذار رهبرانقلاب درجهت رفع مشکلات در عرصه جهانی استفاده نمایند.

 

وی به مرجع عالیقدر شیعیان در عراق اشاره کرد و گفت: در 24 ساعته گذشته فتوا آیت الله سیستانی ، صدها هزار عراقی را به سمت پادگان ها فرستاد که جوانان سلاح به دست  عراقی  که مصداق تکرار حرکت بسیجیان ماست به سوی سامراه رفتند تا متحد باهم از حریم کشور خود دربرابراقدامات صهیونستی جلوگیری کنند.

 

وی در پایان از مدیر جدید رادیو بروجرد درخواست مردم این شهرستان را مطرح کرد و افزود: مردم بروجرد خواستاراین هستند که برنامه وصدای رادیو بروجرد را ازهمان لحظات آغازین صبح دراختیارداشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات