تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان لرستان طی بیانیه‌ای:

لرستان خبر: تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان لرستان طی بیانیه‌ای اظهار داشتند: امروزه هم خوارج زمان در قالب داعش و وهابیت و جریانات تکفیری و معاویه‌های دوران در قالب حاکمان خونریز آمریکا و صهیونیسم و برخی دولت‌های خاین و خود فروخته منطقه در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، افغانستان و پاکستان و... مورد هجمه قرار گرفته‌اند.

لرستان خبر، در بیانیه دفتر مرکزی تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان به مناسبت سالروز شهادت شهیدان بهشتی، رحیمی و صادقی آمده است: ششم و هفتم تیر ماه 1361 دو عملیات تروریستی دیگر از سلسله عملیات‌های تروریستی گروهک منافقان این عمال استکبار جهانی واستبداد بین‌المللی به رهبری آمریکا، این دولت به ذات تروریستی صورت گرفت.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: سازمان‌های جاسوسی دشمنان از همان اوایل پیروزی انقلاب علما ودانشمندان انقلابی و مورد اعتماد مردم را شناسائی کرده وپس از آنکه نتوانستند با امواج تبلیغاتی خود آنها را ترور فکری کنند، به وسیله عمال خود فروخته آنها را به جوخه‌های ترور جسمی سپردند، از این قبیل است، ترور شهیدان مطهری، مفتح، شهدای محراب، بهشتی، برادران رحیمی و صادقی و رهبر فرزانه انقلاب در ششم تیر61و.....در این اواخر هم شهدای هسته‌ای.

 

در بیانیه دفتر مرکزی تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان به مناسبت سالروز شهادت شهیدان بهشتی، رحیمی و صادقی آمده است: داعش و القاعده و طالبان روی دیگری از جریانات تروریستی مورد حمایت مثلث شوم آمریکا، انگلیس و صهیونیسم و حاکمان خائن عربستان، قطر و ترکیه هستند که همگام با منافقان ایرانی به جنایات خود ادامه می‌دهند.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: البته مسلمانان انقلابی و سازش‌ناپذیر همواره مورد بغض و کینه شیاطین زمان خود بوده و هستند...امروزه هم خوارج زمان در قالب داعش و وهابیت و جریانات تکفیری و معاویه‌های دوران در قالب حاکمان خونریز آمریکا و صهیونیسم و برخی دولت‌های خاین و خود فروخته منطقه در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، افغانستان و پاکستان و... مورد هجمه قرار گرفته‌اند.

 

این بیانیه ادامه می‌دهد: تنها راه برون رفت از هجمه خون بار دشمنان در شرایط کنونی، وحدت مسلمانان انقلابی حول محور اسلام و قرآن و ولایت امر مسلمین است. ماه مبارک رمضان امسال فرصت مناسبی برای این مهم یعنی وحدت مسلمانان بر اساس آموخته‌های قرآنی است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • نادر

    شما از كجا مي دونيد مظلوم هستند

نظرات