نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اگر روزی گروه‌های تکفیری و داعش بخواهند به عتبات عالیات در سامرا، نجف و کربلا تعرض کنند مسلمانان پاسخ کوبنده‌ای به آنها می‌دهند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام سیداحمد میرعمادی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ستاد عتبات عالیات استان لرستان گفت: استان لرستان در بازسازی عتبات عالیات مشارکت خوبی داشته است.

 

وی افزود: ساخت سنگفرش‌ها، زائرسراها در کاظمین و کربلا و ساخت درب مطهر حرم امام علی (ع) از کارگری تا مهندسی به کمک مردم لرستان ساخته شده است.

 

امام جمعه خرم‌آباد عنوان داشت: ساخت درب ورودی سراب امام زمان (عج) طرحی است که به استان لرستان اختصاص یافته است بنابراین از همه اقشار مردم مختلف لرستان درخواست داریم تا در این زمینه حمایت‌های مالی و معنوی خود را پررنگ‌تر کنند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین میرعمادی عنوان کرد: یکی دیگر از طرح‌هایی که مردم این استان در آن مشارکت دارند ساخت صحن مبارک فاطمه زهرا (س) است که در این زمینه مردم استان حضوری پررنگ داشته‌اند.

 

وی افزود: امروز در یک شرایط سخت قرار گرفته‌ایم به گونه‌ای که استکبار و جاهلیت وارد میدان شده است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: امروز گروه‌های تکفیری و داعش خطری بزرگ برای عربستان صعودی هستند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان حفظ وحدت و هوشیاری را در این برهه از زمان موفقیت‌آمیز دانست و گفت: گروه‌های تکفیری و داعش به دنبال راه انداختن جنگ شیعه و سنی هستند و مردم عراق به خوبی این را درک کرده‌اند و در مقابل آنها ایستادگی می‌کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات