امام جمعه پلدختر:

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر گفت: موضع رییس جمهور و تیم مذاکره کننده هسته ای کاملا مورد تایید و حمایت مقام معظم رهبری است وهمه باید از آنها حمایت کنند. همه ما وظیفه داریم که از رییس جمهور و هیات دولت حمایت و پشتیبانی کنیم.

لرستان خبر، حجت الاسلام ˈعلی محمد لروندˈ در خطبه های نماز جمعه پلدختر برای تیم مذاکره کننده آرزوی موفقیت کرد و افزود: همه ما وظیفه داریم که از رییس جمهور و هیات دولت حمایت و پشتیبانی کنیم.

 

وی به 25 تیر روز بهزیستی و تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید امسال برنامه های خوبی برای معلولان ارایه کرد که لازم است از شخص رییس جمهور و هیات دولت تشکر و قدردانی کنیم.

 

خطیب نماز جمعه پلدختر به 26 تیرماه سالروزتشکیل شورای نگهبان اشاره کرد و اظهار داشت: شورای نگهبان قانون اساسی در سال 1359 تشکیل شد که بسیار کار حساسی دارد و اگر این نهاد نبود انقلاب ما بدست ناهلان می افتاد.

 

امام جمعه پلدختر با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و غزه سکوت مجامع بین المللی را محکوم کرد و حمله موشکی رژیم غاصب صهیونیستی به غزه و سکوت سازمان ملل را ناپسند دانست.

 

وی به 21 تیرماه سالروز حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: 21 تیرماه سال 1314 سالروز حمله مزدوران رضاشاه به مسجد گوهرشاد و کشتار مردم بی دفاع و مجاهدان حرم رضوی به جرم اعتراض به کشف حجاب رضاخانی است.

 

نمازگزاران روزه دار پلدختری در بین صلاتین با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حمله موشکی رژیم غاصب صهیونیستی به غزه را محکوم کردند.


 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات