نماینده ولی فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه استکبار جهانی برای نابودی انسان ها گاهی از جنگ، خونریزی و خشونت و گاهی نیز از جنگ نرم استفاده می‌کند تصریح کرد: هر آنچه که با منافع استکبار جهانی منافات داشته باشد محکوم به نابودی است، از این رو امروز شاهدیم که استکبار جهانی هجمه گسترده ای را علیه احکام اسلامی به علت آن که این احکام با منافع آن ها سازگار نیست روا داشته است.

لرستان خبر، حجت الاسلام سید احمد میرعمادی امروز در نشست بصیرتی دجالواره  که با موضوع ماهواره در جمع دانشگاهیان، علما و مسئولان حلقه های صالحین توسط سپاه ناحیه خرم آباد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: اینکه رژیم غاصب اسرائیل زنان و کودکان بی دفاع فلسطینی را قتل و عام می‌کند و آمریکا نیز از این جنایت های این رژیم حمایت می‌کند این حمایت نشانه خوی ضد انسانی استکبار جهانی است.

 

وی با بیان اینکه اگر امروز داعش در عراق با حمایت آمریکا سر انسان های بی گناه را با چشمان باز از بدنشان جدا می‌کند این نیز نشات گرفته از روحیه ضد انسانی استکبار جهانی است افزود: سوال ما این است که کجای این اقدامات ضد انسانی با حقوق بشر امروزی سازگار است؟

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه تقابل امروز انقلاب اسلامی ایران با استکبار جهانی تقابل بین حق و باطل است گفت: انقلاب اسلامی بدنبال صلح پایدار، امنیت منطقه، حفظ حقوق مردم، پیشرفت، تعالی، بندگی خدا و کمال انسان ها است اما در آن سو استکبار جهانی منکرات، فحشاء، فقر، شهوت، سلطه و نابودی انسانها را دنبال می کند.

 

وی  افزود: مسلما هدف دشمن از ترویج ماهواره ترویج علم، انسانیت، بیداری و رشد مردم نیست بلکه آن ها از ماهواره و برنامه های ماهواره ای به عنوان ابزاری برای از بین بردن ارزش های اسلامی و مقدسات استفاده می‌کنند و در این مسیر تخریب ارزش های اسلامی اهل سنت و شیعیان را نشانه گرفته اند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه به فرموده امام خمینی (ره) ما با ابزار مخالف نیستیم بلکه با مفاسدی که مرتبط با این ابزار است مخالفیم، گفت: ما هرگز نمی گوییم که با ماهواره مخالف هستیم بلکه با مفاسدی که مرتبط با آن است مخالف هستیم.

 

میرعمادی تصریح کرد: متاسفانه برخی از افراد بی بصیرت و کسانی که به تعبیر مقام معظم رهبری مرزها را نشناخته اند در مقابل اقدامات نیروهای ارزشی و انقلابی که در راستای کاهش آسیب های ماهواره در جامعه صورت می گیرد حرف هایی را بیان می کنند که مطابق میل دشمن است.

 

وی به ایجاد تزلزل در بنیان خانواده، بی هویت کردن جامعه و از بین بردن ارزش ها به عنوان بخشی از آسیب های برنامه های ماهواره ای یاد کرد و افزود: ملتی که هویت خود را از دست بدهد مانند درختی است که سرپا ایستاده اما درونش تهی است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه آغاز حرکت فرهنگی بسیج در راستای بیان آسیب های ماهواره می تواند ثمرات ارزشمندی را به همراه داشته باشد گفت: هدف بسیج از این حرکت ارشاد است اما یکی از توطئه های دشمن این است که همواره تلاش می کند فعالیت های نیروهای مومن و انقلابی را مخرب جلوه دهد.

 

میرعمادی تربیت نسل مومن، انقلابی و ولایی که همتراز با انقلاب اسلامی باشند را از وظایف بسیج عنوان کرد و افزود: ولایت بصیرت بخش و بیدار کننده است و با این حال نیروی انقلابی که به ولایت اعتقادی نداشته باشد در دامن آمریکا و انگلیس می افتد.

 

وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم که در مقابل آسیب های ماهواره ای به رویارویی بپردازیم باید حضور جوانان صاحب هنر را برای اشاعه ارزش های اسلامی در عرصه فضای مجازی فراهم کنیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات