دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان /

لرستان خبر: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از مردم خداجو و همیشه در صحنه استان لرستان عنوان کرد: مردم لرستان با قدوم با صلابت خود ، انزجار و خشم خود را علیه استکبار جهانی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی به نمایش بگذارند.

لرستان خبر، در این اطلاعیه روز دوشنبه، آمده است:  امام خمینی(ره) روز قدس را بر تارک تاریخ به یادگار گذاشت تا مسلمانان و آزادیخواهان از ظلم وارده به ملت مظلوم فلسطین غفلت نکنند.

 

آزدیخواهان جهان با تاکید بر اندیشه های والای امام راحل و تبعیت و پیروی از رهنمودهای حکیمانه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای مبنی بر حضور با صلابت ملتهای مسلمان در روز جهانی قدس، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.
 

این اطلاعیه می افزاید: آزادیخواهان جهان نیز در ادامه حمایت همه جانبه از مبارزات آزادی بخش مردم مقاوم فلسطین، با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، جنایت رژیم سفاک صهیونیستی را محکوم می کنند.
 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان دراین اطلاعیه از مردم خداجو و همیشه در صحنه استان لرستان دعوت کرده تا در صفوفی به هم فشرده و با فریادهای ˈمرگ بر آمریکاˈ و ˈمرگ بر اسراییلˈ در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری حماسی و عاشورایی داشته باشند. 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات