فرمانده بسیج دانشجویی لرستان:

لرستان خبر: مسئول جدید بسیج دانشجویی لرستان گفت: پیشرفت علمی کشور مهم ترین مطالبه مقام معظم رهبری و نظام اسلامی است زیرا دشمن به وسیله قدرت علمی خود بر دنیا سلطه پیدا کرده است که باید با آن مبارزه علمی کرد.

لرستان خبر، محمد برامکی شامگاه سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی لرستان که در خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: برای تسریع در روند پیشرفت کشور نیازمند بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های فکری معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه جذب حداکثری و دفع حداقلی از اولویت های نظام است افزود: اگر ایران اسلامی پس از جنگ در دنیا حرف برای گفتن دارد این به برکت پیشرفت های علمی است که در کشورمان روی داده است.

 

مسئول جدید بسیج دانشجویی لرستان از جایگاه استاد و دانشجو در نظام اسلامی به عنوان یک جایگاه ارزشمند یاد کرد و گفت: یکی از ابزارهای استکبار جهانی برای سیطره بر ملت ها سلطه علمی است و با این حال کم‌کردن فاصله علمی کشور با کشورهای سلطه‌گر یکی از تاکیداتی است که رهبر معظم انقلاب همواره به آن اشاره می‌کند.

 

برامکی از بسیج دانشجویی به عنوان یکی از ضروری‌ترین و موثرترین تشکل‌های دانشجویی در بدنه دانشگاه‌ها نام برد و بیان کرد: بسیج دانشجویی به عنوان پرچمدار پاسداری از ارزش های اسلامی در بدنه دانشگاه‌ها نقش ایفا می‌کند.

 

وی افزود: بسیج دانشجوئی به دو مکان قدرتمند و مقدس دانشگاه و سپاه متصل است که این دو مکان دو بال برای پیشرفت و پرواز نظام اسلامی محسوب می‌شوند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات