امام جمعه پلدختر:

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر با بیان اینکه این جنایات مورد انزجار مردم آزاده جهان است و ما شاهد محکوم کردن آن در سراسر جهان هستیم، اظهار کرد: صحبت‌های دبیر کل سازمان ملل را بیشتر به جوک و لطیفه دانست و مردم مسلمان سراسر جهان با راهپیمایی خود در روز قدس مشک محکمی بر دهان اسرائیل و حامیان آن خواهند زد.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام علی محمد لروند ظهر امروز در جلسه شورای اداری پلدختر ضمن محکوم کردن کشتار بی‌رحمانه مردم روزه‌دار غزه توسط رژیم غاصب صهیونیستی گفت: همان‌طور که امام راحل بیان کردند اسرائیل غده سرطانی است و باید از بین برود.

 

وی گفت: رژیم وحشی صهیونیستی در غزه کودکان و زنان بی‌دفاع و مظلوم فلسطینی را به خاک و خون می‌کشد و سازمان ملل چشمان خود را بر روی این جنایات ددمنشانه بسته است.

 

لروند با بیان اینکه این جنایات مورد انزجار مردم آزاده جهان است و ما شاهد محکوم کردن آن در سراسر جهان هستیم، اظهار داشت: متاسفانه با این حال دبیر کل سازمان ملل به‌جای محکوم کردن این جنایات، جنبش اسلامی حماس را محکوم می‌کند.

 

امام جمعه پلدختر گفت: اسرائیل قبل از اینکه کینه‌ای از حزب‌الله لبنان و سید حسن نصرالله و حماس داشته باشد، به رهبر انقلاب و مردم ایران دارد.

 

لروند در ادامه با اشاره به سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور گفت: اهمیت نماز جمعه اینقدر مهم است که بارها توسط مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است.

 

وی شرایط امروز جهان و توطئه‌های دشمنان برای کم اهمیت جلوه دادن نماز جمعه و ائمه جمعه را نشانه اهمیت این جایگاه دانست و اظهار داشت: امروز دشمن نقشه‌های فراوانی برای ضربه زدن به این نهاد مقدس دارند و مردم باید در مقابل این نقشه‌ها هوشیار باشند.

 

حجت الاسلام لروند تریبون نماز جمعه را بیان کننده مسائل سیاسی و عبادی دانست و گفت: بیان مشکلات مردم و مطرح کردن مسائل روز سیاسی یکی از وظایف ائمه جمعه است.

 

وی افزایش شرکت‌کنندگان در نماز جمعه پلدختر را نشان دهنده آگاهی و شعور بالای مردم ولایتمدار پلدختر دانست و بیان کرد: در برخی موارد نیاز است که در تریبون نماز جمعه به مسئولان تذکر و یا از آنان تشکر کرد.

 

چوی انتخاب شدن نهاد جمعه پلدختر را به عنوان نهاد برتر استان در سایت امامت جمعه را نشانه دیگری از موفقیت این نهاد در پلدختر برشمرد و گفت: برنامه‌های متنوعی در سالروز تشکیل اولین نماز جمعه در پلدختر اجرا می‌شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات