معاون تبلیغات حوزه های علمیه کشور در خرم آباد:

معاون تبلیغات حوزه های علمیه کشور گفت: روزهای اوج و قدرت رژیم غاصب صهیونیستی تا پیش از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بود چراکه پیروزی انقلاب اسلامی موجب ضعف شدید و انحلال بیش از پیش این رژیم جعلی در جهان شد.

به گزارش لرستان خبر حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمد حسن نبویˈ روز جمعه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس خرم آباد، افزود: رژیم صهونیستی تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به قدرتی در منطقه خاورمیانه تبدیل شده بود به نحوی که سرزمین فلسطین، صحرای سینا، بلندی ها جولان و بخشی از اردن و سوریه را نیز اشغال و تصرف کرده بود.

 

وی اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و اعلام روز جهانی قدس از جانب رهبر کبیر انقلاب، اجتماعات بزرگی در حمایت از مردم فلسطین و جریان مقاومت در برابر اقدامات رژیم صهیونیستی در سطح منطقه به ویژه کشورهای مسلمان شکل گرفت.

 

وی تصریح کرد: به تدریج محیط خبری غرب در حمایت از این رژیم نیز شکسته و افکار عمومی جهان در جریان جنایت ها و اقدامات وحشیانه این رژیم علیه مردم بی دفاع فلسطین قرار گرفت که این امر نقش مهمی در انزوای این رژیم و محکومیت اقدامات وحشیانه آن در سرزمین های اشغالی داشت.

 

معاون تبلیغات حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه جریان انتفاضه از انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته، تصریح کرد: امروز اقدامات موثر و قاطع جریان مقاومت و همچنین فعالیت های جوانان انقلابی و مومن فلسطین اشغالی، شکست سنگینی را بر رژیم غاصب صهیونیستی تحمیل کرده است.

 

به گفته وی، در این سال ها، رژیم صهیونیستی شکست های زیادی را از جمله در جنوب لبنان، ایجاد حکوت فلسطینی در بازیکه غزه و شکست در عرصه

 

تهاجم نظامی مانند جنگ 33 روزه متحمل شده است.

 

حجت الاسلام نبوی گفت: نمایان شدن چهره واقعی و پلید رژیم صهیونیستی و آمریکا برای مردم جهان از دیگر دستاوردهای عظیم تقویت جریان مقاومت مردم فلسطین به عنوان یکی از برکات پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه است.

 

وی با اشاره به اینکه گروه تروریستی و تکفیری داعش شرکت در راهپیمایی روز قدس را حرام اعلام کرده، اظهار کرد: این امر به خوبی نشان می دهد که این گروه ، دست نشانده و مورد حمایت استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی برای ایجاد اختلاف در جهان اسلام است.

 

حجت الاسلام و المسلمین نبوی اضافه کرد: اقدامات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا برای ایجاد تفرقه و بحران در منطقه خاورمیانه، همگی نشانه های بارز حمایت آشکار نظام سلطه از رژیم صهیونیستی است.

 

به گفته وی، استکبار جهانی به شیوه های مختلف از رژیم صهیونیستی حمایت می کند که این حمایت ها در برخی مواقع در عرصه سیاسی و اقتصادی است و در برخی مواقع در حوزه فکری و اعتقادی با ایجاد گروههای تروریستی همچون داعش، سعی در فراهم کردن بستر مناسب برای حمایت از صهیونیست ها در منطقه خاورمیانه می کند.

 

وی با اشاره به این فرموده امام راحل که اسراییل یک غده سرطانی است، گفت: این رژیم به نمایندگی از امریکا در منطقه خاورمیانه حضور دارد و به خوبی می داند اتحاد مردم منطقه و کشورهای عربی برای سرمایه داران غربی مشکل ساز خواهد شد.

 

وی افزود: بخش عمده ای از سرمایه داران اروپایی و امریکایی، صهیونیست هستند که با حمایت استکبار جهانی مشغول غارت و چپاول کشورهای جهان به ویژه در منطقه خاورمیانه می باشند.

 

حجت الاسلام نبوی همچنین با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران اسلامی، اظهار کرد: ایران اسلامی امروز به عنوان یک قدرت برتر در سطح جهان مانعی بزرگ در مسیر تامین منافع و مطامع شوم و استعماری آمریکا و استکبار جهانی محسوب می شود.

 

وی با بیان اینکه اقتدار و عزت ایران اسلامی موجب ذلت و خواری آمریکا و نظام سلطه شده، گفت: حمایت جدی ایران اسلامی از استقلال و آزادی ملت های مظلوم و بی دفاع جهان از جمله عوامل دشمنی استکبار جهانی و آمریکا با نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی با اشاره به اعمال تحریم های اعمال شده علیه ایران اسلامی، گفت: این اقدامات نیز به دلیل سیاست های سلطه جویانه و زیاده خواهانه استکبار جهانی برای تامین منافع و مطامع شوم خود در منطقه انجام می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین نبوی تاکید کرد: اجرای پروژه ایران هراسی در سطح منطقه و ایجاد اختلاف میان مسلمانان شیعه و سنی نیز از جمله طرح ها و توطئه های شوم آمریکا در مسیر دشمنی با ایران اسلامی است.

 

وی اظهار کرد: نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و اعلام حمایت قاطع نظام مقدس جمهوری اسلامی از مقاومت مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین خود بهترین گواه برای تلاش ایران در راستای برقراری صلح و آرامش در منطقه و ایجاد وحدت میان کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان است.

 

به گزارش ایرنا، در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس خرم آباد، بیانیه ای در محکومت اقدامات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین به ویژه جنایات این رژیم در نوار غزه قرائت شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات