امام جمعه پلدختر:

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر گفت: جنایات رژیم صهیونیستی یک بار دیگر خوی حیوانی این رژیم را اثبات می‌کند. کسانی که در مقابل این همه جنایات و کشتار کودکان و زنان سکوت اختیار کرده‌اند، خیانتکار و بویی از انسانیت نبرده‌اند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌محمد لروند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پلدختر گفت: قدرت الهی در جنگ 33 روزه، 22 روزه و هشت روزه پیروز میدان را تعیین کرد و امروز هم رزمندگان فلسطینی با کمک الهی پیروز خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه شیعیان همواره طرفدار مظلوم و دشمن ظالم بوده‌اند، افزود: طرفداری از مظلوم و دفاع از حق در خون شیعیان است.

 

امام جمعه پلدختر اظهار داشت: اسرائیل به عنوان یک تهدید جدی برای کشورهای منطقه و جهان اسلام است.

 

وی با اشاره به سکوت سران کشورهای عربی در مقابل جنایات رژیم غاصب اسرائیل گفت: کسانی که در مقابل این همه جنایات و کشتار کودکان و زنان سکوت اختیار کرده‌اند، خیانتکار و بویی از انسانیت نبرده‌اند.

 

وی «شعار نه غزه نه لبنان» در سال 88 را توطئه صهیونیست‌ها دانست و تصریح کرد: هدف از این شعار فراموش کردن قضیه فلسطین بود.

 

در ابتدای این مراسم مردم پلدختر همزمان با حضور مردم سراسر کشور این روز را گرامی داشتند و جنایات رژیم غاصب اسرائیل را به شدت محکوم کرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات